Prosegur

Prosegur üyelerini Pronet’e devredip gitti

Güvenlik şirketi Pronet, Türkiye’deki operasyonlarını sonlandırma kararı alan Prosegur’un üyelerini devraldı. İki firma arasında yapılan anlaşmaya göre Prosegur üyelerinin kullandığı sistemler Pronet sistemleri ile değiştiriliyor.

Bir süre önce global yönetimin aldığı kararla Türkiye’deki operasyonlarını sonlandıran, dünya çapında 550.000’den fazla kullanıcısı bulunan Prosegur ve Pronet arasındaki anlaşmanın detayları açıklandı. Anlaşmaya göre Prosegur üyelerinin kullandıkları sistemler Pronet’in sistemleri ile değiştiriliyor.

Prosegur, müşterilerine yolladığı mesajda; müşterilerinin söz konusu karar nedeniyle mağdur olmaması ve yüksek teknolojik ürünleri kullanmaya devam edebilmesi için sözleşmelerini Pronet’e devrettiklerini bildirdi. Prosegur üyeleri bu anlaşma ile mali bir yükümlülük altına girmeyecek, sözleşme dahilinde ödemekte oldukları ücret herhangi bir değişikliğe uğramadan geçerli olmaya devam edecek.

Prosegur ile gerçekleştirdikleri anlaşmaya dair değerlendirmelerde bulunan Pronet Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ediz Habip, “Gerçekleştirdiğimiz anlaşma kapsamında müşterimiz olan yeni kullanıcılarımızı yüksek müşteri memnuniyeti ile Pronet’in güvenli dünyasına kattık” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir