Red Hat Tour 2013 İstanbul, 29 Nisan’da

TÜBİTAK tarafından geliştirilen Pardus işletim sisteminin eski proje yöneticisi Erkan Tekman, linuxera şirketiyle açık kaynak kodlu yazılım camiasında yolculuğuna devam ediyor. linuxera şirketi, açık kaynak yazılım camiasına yönelik olarak Red Hat Tour 2013 İstanbul buluşmasının sponsorlarından biri.

linuxera Kurucu Genel Müdürü Erkan Tekman imzasıyla yapılan açıklamaya göre, etkinlik, Red Hat ve iş ortaklarının şirket ve kuruluşları değişen dünyaya hazırlamak için yön gösterecek. Açıklama özetle şöyle:

linuxera

21. yüzyılda müşterilerini anlayan, onlarla onların istediği şekilde iletişim kuran, onların gereksinimlerini hemen farkedip hızla ve ekonomik bir şekilde ürün ve hizmete dönüştüren şirketler / kuruluşlar başarılı olacak.

Red Hat yöneticileri ve çözüm mimarlarından vizyoner konuşmalar, ayrıca sektör lideri iş ortakları ve referans müşterilerin işlerini nasıl dönüştürdüklerine dair sunuşlar ile dolu programa bir göz atın! linuxera olarak böyle bir etkinliğin sponsoru olmak bize heyecan ve gurur veriyor.

Türkiye ve çevresinden karar vericiler, yöneticiler ve bilişimciler şirketleri / kuruluşları için kazanacak iş stratejilerini Red Hat Tour 2013 ile şekillendirmeye başlıyorlar. Siz de Red Hat ve linuxera ile tanışın, bizlere katılın ve bu değişime tanık olun. Özgür Yazılım’ın gücünü ve şirketlere / kuruluşlara neler kattığını birlikte keşfedelim.

Red Hat Tour 2013 İstanbul buluşması 29 Nisan 2013 tarihinde 08.00’den itibaren Conrad İstanbul Hotel’de gerçekleştirilecek. Etkinlik programını buradan görebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir