reeder ürünleri Amazon Türkiye üzerinden vitrine çıktı

Türkiye merkezli teknoloji firması reeder, teknolojik ürünleri ile Amazon Türkiye’de kullanıcılarla buluşuyor.

Dünyada bir ilki başararak global rakiplerini geride bırakıp tablet bilgisayarda bir yerli marka olarak “en çok satan” ünvanını alan ve 2018’de Yılın Girişimi seçilen Türkiye’nin şampiyonu reeder, tablet ve telefon kategorisindeki zengin ürün portföyünün önde gelen modellerini, online alışveriş sitesi Amazon Türkiye üzerinden kullanıcılarla buluşturuyor.

Türkiye’de üretim yapan teknoloji markası reeder’ın Amazon Türkiye üzerinden telefon ve tablet kategorisinde birçok modeli yer alıyor.

Bu modeller ve onlara uygun aksesuarların Amazon Türkiye ile yapılan işbirliği ile satışa sunulmasıyla ilgili olarak açıklamalarda bulanan reeder kurucu ortağı Sezen Sungur Saral, şunları söyledi:

Uygun fiyat avantajı

“Türkiye’de, Eylül ayında faaliyete geçen Amazon Türkiye kullanıcıları ile buluşmaktan son derece memnunuz.

Teknolojimizi ülkemizde geliştirerek ülkemiz vatandaşlarının son teknolojiye sahip bilişim cihazlarına en uygun fiyata sahip olmalarına yardımcı olmayı misyon edinen bir şirketiz.

Çeşitli araştırmalarla tüketicilerimizin ihtiyaçlarını ortaya koyarak, onlara uygun kampanyalarla geniş dağıtım ağında buluşmaya devam edeceğiz.

Yerli üretim yapan bir şirket olarak ülkemizin ihtiyaçlarını karşılayan çözümleri, erişilebilir rakamlarla kullanıcılarımızla buluşturmaktan mutluyuz.”

reeder

reeder’da herkese uygun bir tablet var

Türkiye’nin en çok satan tablet bilgisayarı M7 Go, 7 inç ekran boyutuna sahip olan tablet, hem ön hem arka kameraları, 4 çekirdekli işlemci, 2200 mAh pil gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Satış rekorları kıran 8 inç ekranlı M8 Plus tablet ve M10 Plus ise fiziksel klavye desteği olan tablet bilgisayar modelleri arasında yer alıyor.

reeder A8i Q2, zengin multimedya yetenekleriyle, 8 Megapiksel çözünürlüğünde gelişmiş arka kamerası ile kayıt imkanı sunuyor.

reeder P13

reeder telefonlar, fiyat ve performans sınırlarını zorluyor

reeder’ın Ekim ayında kullanıcılarıyla buluşturduğu P13, 5.99 inçlik bir ekranı, 6.99 mm incelikle bir araya getiren akıllı telefonda 3 GB RAM bulunuyor. 4000 mAh pili ile cihaz uzun süreli bir kullanım sunuyor.

4000 mAH bataryası ile iki güne varan şarj ömrüne sahip P13, LED flaş desteğine sahip 8 MP çözünürlük sahibi ön kamerası ve gece çekim modu ile karanlık ortamlarda dahi iddialı selfie’ler sunuyor.

reeder F1

Bölgenin ilk ve tek teknoloji yatırımı olarak kurulan reeder’ın Samsun fabrikasında üretilen F1 Touché modeli de 2.4 inç boyutu ve kolay kullanım sunan arayüzü ile tuşlu telefondan vazgeçemeyenler için özel bir alternatif sunuyor. F1 Touché, 700 mAh batarya kapasitesiyle maximum performans sağlıyor.

Aralıksız kullanımda 2 güne varan şarj ömrü bulunan telefonun bekleme süresi 1 haftaya kadar uzuyor ve şarj aleti taşıma problemine çözüm sunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir