Rihanna TTNET Müzik listelerinde 1 numara

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital müzik platformu TTNET Müzik’te, Rihanna fırtınası esiyor. Ünlü yıldız, Ocak ayında TTNET Müzik’in yabancı müzik listesinde 1 numaraya yerleşti. “Olmasa da Olur” adlı şarkısıyla Yalın ise yerli müzik listesinde zirvede.

Türkiye’nin en büyük dijital müzik platformu TTNET Müzik’te Ocak ayında en çok dinlenen şarkılar açıklandı. Dünyanın en çok takip edilen ve dinlenilen şarkıcılarından biri olan Rihanna, TTNET Müzik’in “İlk 20 Yabancı Şarkı” listesinde 6 şarkısıyla yer aldı. Mayıs ayında İstanbul’da konser verecek; “Diamonds” adlı şarkısıyla, listenin zirvesinde bulunan Rihanna’nın ilk 20’de ayrıca, “Where Have You Been”, “Man Down”, “We Found Love”, “Rude Boy” ve “S&M” adlı şarkıları yer aldı.

TTNET Müzik’te Ocak ayında, “İlk 20 Yerli Şarkı” listesinde ise ilk sırada, “Olmasa da Olur” adlı şarkısıyla Yalın yer aldı. Demet Akalın, beğenilen şarkısı “Türkan”la üst sıralardaki konumunu korudu. Son yılların en başarılı isimlerinden Soner Sarıkabadayı ise yeni şarkısı “İnsan Sevmez Mi?” ile listeye üçüncü sıradan hızlı bir giriş yapmış oldu.

Facebook’ta müzik, TTNET Müzik’ten dinleniyor

TTNET Müzik dinleyicileri, yerli ve yabancı hit şarkıları Facebook üzerinden de dinleyebiliyorlar. TTNET Müzik, Facebook’un Türkiye’deki müzik içeriğini sağlayan ilk iş ortağı olarak çok özel bir uygulamayı hayata geçirdi. Müzikseverler, bu özel uygulamaya, TTNET Müzik web sitesi üzerinden Facebook hesaplarına giriş yaparak ulaşabiliyorlar. Kullanıcılar, dinledikleri tüm şarkıları, albümleri ve oluşturdukları listeleri arkadaşlarıyla paylaşıp yorum yapabiliyorlar.   Ayrıca, “http://www.facebook.com/kullanıcı adı/music” adresi üzerinden tüm kullanıcılar, arkadaşlarının dinlediği şarkıları görebiliyor ve dinleyebiliyorlar.

Tek şarkı 1, albüm 4 TL

Müzikseverler, TTNET Müzik’te yer alan tüm şarkıları ücretsiz olarak dinleyebiliyorlar. TTNET Müzik’ten şarkı indirmek de çok kolay. TTNET Müzik’in hayata geçirdiği yeni hizmeti sayesinde kullanıcılar, tek bir şarkıyı ya da albümü artık tek bir “tık” ile kolayca indirebiliyor. TTNET Müzik’te bir şarkı 1 TL’ye, yerli albümler ise 4 TL’ye satın alınabiliyor. Ücretlendirme ise kullanıcıların TTNET ADSL faturası üzerinden yapılıyor.

İlginizi çekebilir:  Google, TV frekansı üzerinden internet dağıtıyor

TTNET Müzik’teki 100 şarkılık paket satın alma hizmeti ise yine aynı şekilde devam ediyor. TTNET Müzik paketine, kullanıcılar ayda sadece 3 TL’ye üye olabiliyor ve 100 şarkı indirebiliyorlar. TTNET Müzik kullanıcıları, mobil ödeme ile 4 TL’ye 100 şarkı paketi satın alabiliyorlar. Böylece müzikseverler, indirdikleri şarkı ve albümleri istedikleri cihaza aktararak diledikleri yerde dinleyebiliyorlar.

TTNET Müzik’te yer alan 3 milyona yakın şarkı, TTNET Müzik internet sitesinin yanı sıra TTNET Müzik iPhone, iPad uygulamaları ile Android tabanlı cihazlar için geliştirilen TTNET Müzik Android uygulaması üzerinden de ücretsiz olarak dinlenebiliyor.

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir