Cube Incubation girişimler

Salgının etkilerini azaltan girişimler yatırımcılarla buluşuyor

Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation’ın yürütücüsü olduğu İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Girişimcilik Ekosistemi Yenilenme Projesi: Rejenerasyon-20” 8 haftalık yoğun bir tempodan sonra demo day etkinliği ile sonlanıyor. Birbirinden değerli 10 girişimin yer alacağı etkinlikte girişimcilerin evde yaşamı iyileştiren, uzaktan çalışmaya katkı sağlayan, lojistik/erişim problemlerine çözüm bulan ve sosyal hayata katkı sağlayan projeleri 16 Eylül Çarşamba günü saat 13:00’da YouTube’da canlı yayınlanacak etkinlikle yatırımcılara tanıtılacak.

“Girişimcilik Ekosistemi Yenilenme Projesi: Rejenerasyon-20” projesinin Dijital Hızlandırma Programı’nı tamamlayan 10 girişim grubu toplamda; 50 saat finansal danışmanlık desteği, 360 saat teknik analiz, yazılım danışmanlığı ve test desteği, 150 saat mentorluk desteği, 150 saat insan kaynakları danışmanlığı, hukuk danışmanlık desteği, fikri ve sınai mülkiyet haklar danışmanlık desteği, stratejik marka iletişimi ve dijital pazarlama danışmanlığı, iş geliştirme ve pazarlama desteği, prototipleme/ üretim danışmanlığı, kapsamlı stratejik analiz ve plan oluşturma desteği, 6 ay boyunca iş geliştirme uygulamaları desteği gibi desteklerden yararlanarak girişimlerini hızlandırdırlar. Girişimler ayrıca; sosyal medya tanıtım desteği, kurumsal kimlik ve dijital tasarım desteği, kullanıcı ara yüz tasarım desteği, prototipleme desteği, 2 yıl boyunca bulut veri depolama hizmeti almaya hak kazandılar.

Türkiye’nin en kapsamlı dijital hızlandırması olan Rejenerasyon-20 programını tamamlayan bu girişimler 16 Eylül Çarşamba günü saat 13:00’da gerçekleşecek Demo Day etkinliği ile yatırımcılarla buluşacak. YouTube’da canlı yayınlanacak Demo Day etkinliğini kaçırmamak için Cube Incubation Youtube kanalına abone olup bildirimleri açabilirsiniz veya etkinliğe kayıt yaptırabilirsiniz.

2.299 TL. fiyatıyla çok iddialı | General Mobile GM 20 Pro kutudan çıkıyor

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir