Samsung Galaxy Note 10.1 Avea’da

Samsung Galaxy Note 10.1, Avea bayilerinde 1.499TL’den satışa sunuldu. 10.1 inç ekranı ile kalem&kağıdın işlevselliğini ve hassasiyetini sağlayan S Pen teknolojisini bir araya getiren Galaxy Note 10.1, 1.4GHz dört çekirdekli işlemci ve 2GB RAM sayesinde yüksek performans sunuyor. Cihaz, kullanıcıya fikirlerini pratik ve verimli bir şekilde ifade etme olanağı veriyor.

Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunulan ve Avealılara özel avantajlı tekliflerin duyurusunun da yakında yapılacağı Samsung Galaxy Note 10.1, 10.1 inç genişliğindeki ekranı üzerinde kullanılabilen çoklu ekran özelliği sayesinde aynı anda çoklu görevleri yürütebilme; çeşitli S Not şablonları ve üretken uygulamaları da (Shape Match ve Formula Match) içeren Samsung’un benzersiz S Pen deneyimleri; eğitim programlarına erişim imkanı sunan Learning Hub ve Adobe’nin seçkin ve yaratıcı uygulaması Photoshop Touch gibi önemli özelliklere ve becerilere sahip.

Galaxy Note 10.1 kullanıcıların doğrudan eTextbook’a (elektronik ders kitabı) not almalarını veya aynı anda Web’den araştırma yapabilmelerini sağlayan bir toplantı ve öğrenim aracı.

Galaxy Note 10.1 için en iyi şekilde düzenlenmiş olan Samsung Learning Hub servisi kullanıcılara her yaş için multimedya öğrenim içeriğine erişim sağlıyor. İçerikte çeşitli Samsung cihazlarıyla paylaşılabilen eTextbook’lar, ders anlatımı videoları, interaktif koçluk ve benzeri birçok araç bulunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir