Samsung, Galaxy Note 3’ü 4 Eylül’de tanıtacak

Samsung şirketi Unpacked 2013 Episode 2 etkinliğini 4 Eylül 2013 tarihinde gerçekleştirmeyi planladı.

Koreli üretici etkinlik çerçevesinde yeni cihazlarını tanıtılacak. Muhtemelen söz konusu cihaz Galaxy Note 3 olacak. Hatta bazılarına göre, Unpacked 2013 Episode 2’de şirketin akıllı saat tanıtması bile bekleniyor.

Ön bilgilere göre, Samsung Galaxy Note III, 5,7-6 inç ekrana sahip olacak. Ayrıca bir versiyonunda sekiz çekirdekli Exynos 5420 işlemci diğer versiyonunda ise dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci olacak.

Rusya’nın Sesi’nin haberine göre, cihaz, 3 GB işlem belleğe ve muhtemelen görüntü sabitleyici sistem özelliği olan 13 Megapiksellik kameraya sahip olacak.

Ayrıca, LTE-A (LTE-Advanced) desteklemesi ve yeni işletim sisteminin Android 4.3 Jelly Bean olması bekleniyor. Tabii ki geleneksel S Pen kalem ve paket programlar da dahil olacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir