Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Türk Telekom’a da gelecek

Türk Telekom, Samsung’un en yeni ve en gelişmiş modelleri olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’i çok yakında mağazalarında kullanıcılarıyla buluşturuyor. Türkiye’de en avantajlı fiyatlarla ve Türk Telekom güvencesiyle satışa sunulacak olan Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri, 24 aya varan taksitlerle Türk Telekom mağazalarında olacak.

Türk Telekom, dünyanın en büyük mobil etkinliği olan Dünya Mobil Kongresi’nde tanıtılan Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerini mağazalarında kullanıcılarıyla buluşturuyor. 24 ay taksit avantajıyla Türk Telekom mağazalarında kullanıcıların beğenisine sunulacak olan Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, akıllı telefon dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Müşterilerine en son teknolojileri her zaman en avantajlı şekilde ulaştırmayı hedefleyen Türk Telekom, 1 Nisan’da kullanımına başlanacak olan 4.5G teknolojisine sahip Samsung modellerini Türkiye çapındaki mağazalarında en avantajlı taksit seçenekleriyle teknoloji meraklarının kullanımına sunacak.

21 Şubat’ta Dünya Mobil Kongresi kapsamında düzenlenen etkinlikle tanıtılan sunulan Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, günümüz tüketicilerinin yaşam biçimine göre tasarlanmış ve geliştirilmiş kamerası, modern hale getirilmiş yazılım işlevleriyle göz dolduruyor. 3 boyutlu cam ve metalden üretilen 5.1 inç Galaxy S7 ve 5.5 inç Galaxy S7 edge, zarif tasarımını, dayanıklı ve ergonomik kavisli yapısıyla buluşturuyor.

Cihazların yeni Sürekli Açık Ekran (Always-On Display) özelliğinin sadeleştirilmiş yapısı ve hiç dokunmadan kullanıma uygun sunduğu deneyim, kullanıcıların herhangi bir çağrıyı ya da önemli bir bildirimi kaçırma endişesini ortadan kaldırıyor. microSD kart desteği ile 200 GB’a kadar hafıza artırımına sahip Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, 12 MP arka ve 8 megapiksel ön kamerası Dual Piksel teknolojisi sayesinde düşük ışıkta daha yüksek kalitede fotoğraf çekme imkânı tanıyor.

Türk Telekom avantajlarıyla çok yakında Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunulacak olan Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, IP68 sertifikası sahipliğiyle su geçirmezlik özelliğine sahip. Grafik işlemcisi, önceki modelden yüzde 35 daha iyi hale getirilmiş telefonlarda yüksek performans sırasında ısınmayı önlemek için özel bir soğutma kanalı üzerinde çalışılmış.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir