Seafight için ‘Osmanlı Gemisi Kalyon’ ilk kez ve sadece Playstore’da

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, gün geçtikçe kataloğuna eklenen yeni ürünler ile gelişmeye devam ediyor. Popüler Free to Play oyunu Seafight için hazırlanan özel “Osmanlı Gemisi Kalyon” ilk kez ve sadece Playstore’da oyunseverler ile buluştu.

Seafight oyuncularının sabırsızlıkla beklediği bu içerik Playstore’a özel %25 indirimle, 199 TL yerine 150 TL’ye Playstore’da yerini aldı.

Seafight severler tarafından yoğun şekilde talep edilen Türk bayrağı motifli bu değerli tasarım, Playstore’da oyunseverler ile buluştu.

Osmanlı donanmasının vazgeçilmezleri arasında olan, ilk kez 16. yüzyılda geliştirilen Kalyon, orijinal özelliklerine sadık kalınarak tasarlandı. Bu eşsiz gemi Seafight severlere ayrı bir Osmanlı gemisi deneyimi yaşatacak.

Detaylı bilgi için: http://www.playstore.com/#!/oyun/seafight-osmanli-kalyonu

Seafight oyununu ücretsiz olarak oynayamaya başlamak için: http://tr.seafight.com/?aid=4241&aip=ttnet

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir