ŞEHİR TTO

ŞEHİR TTO teknoloji transferi hızlandırıcı programı

ŞEHİR Teknoloji Transfer Ofisi’nin 2015 yılından bu yana gerçekleştirdiği Teknoloji Transferi Hızlandırıcı Programı’nın 2019 yılı başvuruları açıldı.

Almanya Münih’te faaliyet gösteren Maven Müşavirlik firması işbirliği ile hayata geçirilen program kapsamında seçilen teknoloji girişimlerine eğitim, mentörlük ve danışmanlık imkanları sunulacak.

Başvuruların 18 Ekim 2019 tarihine kadar devam edeceği programı birincilikle tamamlayan girişimci ekibe, Münih’te ofis ve global pazarlara erişim için profesyonel danışmanlık hizmeti sağlanacak.

ŞEHİR Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) tarafından ilki 2015 yılında yapılan Teknoloji Transferi Hızlandırıcı Programı’nın (TTHP) 2019 yılı başvuruları açıldı.

Bugüne kadar çok sayıda girişimci fikre erken aşama teknoloji yatırımının kapısını aralayan ve ekosisteminde yer alan girişimcilere 5 yılda toplam 6 milyon Euro yatırım alan ŞEHİR TTO yönetiminde, teknolojinin ticarileştirilmesi amacıyla uygulanan Teknoloji Transferi Hızlandırıcı Programı’na başvurular 18 Ekim 2019 tarihine kadar devam edecek.

Programı birincilikle tamamlayan ekip dünyaya açılacak

“Türkiye’nin en iyi teknoloji sahiplerini arıyoruz” sloganıyla yola çıkan programa kabul edilen teknoloji girişimlerine eğitim, mentörlük ve danışmanlık imkanları sunulacak.

Bu yıl kapsamı genişletilerek Almanya Münih’te faaliyet gösteren Maven Müşavirlik firması işbirliği ile hayata geçirilen program ile ayrıca, birinci olan girişim ekibine Münih’te ofis ve global pazarlara erişim için profesyonel danışmanlık hizmeti de sağlanacak.

Girişimciler Demo Day ile yatırımcılarla buluşmaya hazır hale gelecek

Şehir TTO Teknoloji Transferi Hızlandırıcı Programı, teknoloji tabanlı ve yenilikçi iş fikirleri için iş modeli geliştirip pazarda doğrulayan girişimcilerin yatırım bulmasına hazır hale getirilmesi amacıyla düzenlenen Demo Day etkinliği ile 20 Aralık 2019 tarihinde son bulacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir