sensormatic-web-sites

Sensormatic’in yenilenen web sitesine ödül

Sensormatic’in yenilenen web sitesi, International Awards Association (IAA) tarafından her yıl düzenlenen MUSE Creative Awards ödüllerinde Bilgi Teknolojileri kategorisinde Altın Ödül’e değer bulundu.

Güvenlik teknolojileri sektöründeki 26. yılında farklı sektörlere ve ihtiyaçlara yönelik çözümleriyle öne çıkan Sensormatic, yenilenen web sitesiyle, dünyanın her yerinden gelen yaratıcı fikir ve konseptlerin yarıştığı MUSE Creative Awards’ta Altın Ödül almaya hak kazandı.

Uluslararası Reklamcılık Derneği (International Awards Association-IAA) tarafından 2016 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl 50’den fazla ülkeden 15 binin üzerinde projenin katıldığı organizasyonda, Sensormatic’in yenilenen web sitesi Bilgi Teknolojileri kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu.

26 yıllık deneyimi yansıtıyor

Web tasarım ajansı Gricreative tarafından hazırlanan site, Sensormatic’in kurumsal kimliğini ve sektördeki 26. yılında kazandığı deneyimi yansıtan bir tasarıma sahip bulunuyor.

Tasarımda şirketin verdiği tüm hizmetler sektörlere göre konumlandırılarak, Sensormatic’in farklı alanlarda ihtiyaçları karşılayabilen gücüne vurgu yapıldı.

Kullanıcı deneyimini güçlendirmek için Sensormatic’in risk analizi çalışmalarını adım adım açıklayan infografik tasarım ana sayfaya yerleştirildi.

Müşterilerin ihtiyaç duyduğu hizmetlerin simgeleri kullanılarak görünür hale getirildi ve ana sayfadan hızlı bir şekilde erişim sağlandı. Yeni web sitesi bu haliyle kullanıcı odaklı tasarımıyla öne çıktı.

WhatsApp güvenli mi?

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir