Sesin Adalet Meydanları’nda yankılansın

League of Legends tutkunları oyunun Türkçe seslendirmesinde sesini ölümsüzleştirme fırsatı elde ediyor! Karakterlerden herhangi birini taklit ederek 5 Mart 2013 tarihine kadar başvuruda bulunan oyun tutkunları oyunun resmi Facebook sayfasındaki oylamaya katılma hakkı elde edecek. Kazanan kişi ise ilerleyen dönemlerde savaş meydanlarında adı sıkça duyulacak şampiyonun sesi olacak!

League of Legends’ın bitmek bilmeyen yarışma heyecanına bir yenisi daha ekleniyor. Oyuncular, geçtiğimiz aylarda Cihan Ünal, Murat Kosova ve 60 ses sanatçısının katkılarıyla hazırlanan oyunun Türkçe seslendirmesinde yer alarak seslerini ölümsüz kılma fırsatı elde edecek. League of Legends’ın karakterlerinden herhangi birini taklit edip ses kaydını ulaştıran kullanıcılar yarışma sonunda ileriki dönemlerde çıkacak bir şampiyonun seslendirmesini yapmaya hak kazanacak!

Sesinin League of Legends’ın savaş arenalarında yankılanmasını isteyen oyuncular, oyunun resmi Facebook sayfasını ziyaret ederek 5 Mart 2013 tarihine kadar başvuruda bulunabilirler. Katılım süresi dolduktan sonra Riot Games Türkiye Ekibi 10 finalisti seçecektir ve son olarak kazanan isim ise Facebook sayfasından oylama ile gerçekleşecektir.

Yarışmaya katılmak isteyen oyuncular detaylı bilgilere http://tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=8810 adresinden ulaşabilirler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir