ShareBugg ile sosyalleşirken kazanın

ShareBugg’ın teknolojisiyle yaşanan mutlu anları artık anlık olarak paylaşmak mümkün! Paylaşım Teknolojileri A.Ş tarafından Ağustos ayında hayata geçirilen ShareBugg, gün içerisinde yaşanan deneyimleri sosyal medyada paylaşmayı kolay, hızlı ve eğlenceli hale getiriyor.

Kurucuları tarafından hem tüketicilerin hem de markaların kazanç elde etmesini amaçlayan bir teknoloji üretmek üzere yaratılan ShareBugg; kişilerin yaptığı alışverişten yediği yemeklere, gezdiği müzelerden gittiği tatillere kadar Facebook üzerinden arkadaşları ile o deneyimi yaşadığı anda iletmesini sağlayan, indirimler ve hediyeler kazandıran bir mobil paylaşım uygulaması.

Uygulama açıldıktan sonra tüm işlem sadece üç adımda gerçekleşiyor. İlk adımda paylaşmak istediğiniz ürünü ShareBugg otomatik olarak tanıyor. İkinci adımda ürünün kaliteli bir fotoğrafını, farklılığını içeren özelliklerini kullanıcının izniyle Facebook sayfasında yayınlayıp kişinin arkadaşlarıyla anında paylaşmasını sağlıyor.

Bu işlem sonrasında kullanıcı ShareBugg ekranına gelen mobil kod ile kasada, satış noktasında veya internette kendisine özel indirim, avantaj ve ayrıcalıklardan anında yararlanıp alışveriş yapabiliyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Bakan Dinçer, Fatih Projesi'ni anlattı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir