SIAE Microelettronica’ya yeni ülke müdürü

Telekom sektöründe operatörlere radio link, şebeke ve sistem entegrasyon servisleri ve bakım hizmetleri sağlayan Milano merkezli İtalyan telekom sistemleri üreticisi SIAE Microelettronica S.p.A., 14 yıllık telekom tecrübesi olan Berke Oran’ı Siae Microelettronica Türkiye Ülke Müdürü olarak atadı.

Uzun yıllardır telekom sektöründe yöneticilik görevlerini üstlenen Berke Oran, 01 Ağustos 2014 tarihi itibarıyla Siae Microelettronica S.p.A. Türkiye Ülke Müdürü olarak görevine başlamıştır.

1998 yılında Microsoft Türkiye’de OEM satış grubunda iş hayatına atılan Berke Oran, 2001-2010 yılları arasında Alcatel-Lucent firmasında Türkiye, Singapur ve Belçika organizasyonlarında çeşitli yöneticilik görevlerini üstlenmiştir. 2010-2011 yılları arasında Vodafone Türkiye’de İş Geliştirme ve Strateji direktörlüğü görevini yürüterek, 2011-2014 arasında IBM Global Services Türkiye ve CEE (Central Eastern Europe) bölgesinde çeşitli yöneticilik görevlerini yapmıştır.

Satış, iş geliştirme ve strateji alanında uzman olan Berke Oran, iyi derecede İngilizce bilmektedir. 1998 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Berke Oran, işletme yüksek linsansını Boğaziçi Üniversitesin’den almıştır. Berke Oran evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir