Siber güvenlikte liderler belirlendi

Uluslararası araştırma şirketi Quadrant’ın “online erişimi engellemeye yönelik saldırılar” karşısında geliştirilmiş en iyi çözümleri belirlediği araştırmanın sonuçları açıklandı. Pazar ve teknoloji liderlerinin ayrı ayrı sıralandığı araştırmada, her iki başlığın da lideri Arbor Networks oldu.

Quadrant’ın 2017’inin ilk çeyreğine ilişkin raporu, online erişimi engellemeye yönelik DDoS saldırılarına karşı çözüm sunan teknoloji sağlayıcıları değerlendiriyor.

DDoS ile yönetilen hizmetlerin yanı sıra yerinde çözümleri içeriyor ve A10 Networks, Akamai, Arbor Networks, CloudFlare, Corero, Fortinet, Huawei, Imperva, Nexusguard, NSFOCUS, Radware ve Verisign gibi güvenlik çözümleri sağlayıcısı şirketlerin konumlandırmasını ve tedarikçi ortamı analizini içeriyor.

Arbor’un yerinde ve bulut tabanlı DDoS koruma ürünleri ve hizmetleri portföyü, küçük ölçekli gelişen ve büyüyen şirketlerden çok uluslu şirketlere ve ağ operatörlerine kadar her organizasyonun çok boyutlu ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir