Siberalem’in iOS uygulamasıyla aşk artık cepte

Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük arkadaşlık platformu olan Siberalem.com, artık sadece bilgisayar başında değil, cep telefonundan da aradığı aşkı bulmak isteyenler için, yeni iOS uygulamasıyla mutluluğu cebinize taşıyor.

Türkiye App Store’a giren uygulama, kısa sürede 100 bin kişi tarafından indirilerek, App Store Social Networking kategorisinde en hızlı büyüyen uygulamalar listesinde ilk sıraya yerleşti.

En çok işe gidiş ve dönüş saatlerinde kullanılan Siberalem iOS uygulamasından, bir günde tam 250 bin mesaj gönderiliyor. Ayrıca iOS uygulamasına üye olan kişiler, web sitesi üyelerine oranla profillerine iki kat daha fazla fotoğraf ekliyor.

Siberalem iOS uygulaması kısa bir süre önce kullanıma sunulduğu yurtdışında da büyük ilgi gördü. İlk olarak yurtdışına açılan ve kısa sürede Azerbaycan’da en çok indirilen uygulamalar arasında ilk sıraya yerleşen Siberalem iOS uygulaması, bu başarısını App Store Social Networking kategorisinde en hızlı büyüyen uygulamalar listesinde ilk sıraya yerleşerek Türkiye’de de doğrulamış oldu.

Başta iPhone ve iPad olmak üzere tüm iOS cihazlarında kullanılabilen uygulama, Apple App Store’un https://itunes.apple.com/app/id649741474 adresinden ücretsiz indirilebiliyor. Siz de Siberalem.com’un yeni iOS uygulaması ile aşkın tadını çıkarmaya hemen başlayın.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir