Sinan Özen’in ‘Radyoda Bir İnce Saz’ı ilk kez TTNET Müzik’te

TTNET Müzik, kariyerinde 25. yılını yaşayan Sinan Özen’in “Radyoda Bir İnce Saz” adlı yepyeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Ünlü şarkıcının yeni albümünün çıkış şarkısı olan “Radyoda Bir İnce Saz”, dijital platformlar arasında ilk kez ve sadece TTNET Müzik’te dinlenebiliyor ve indirilebiliyor. Sinan Özen, yeni şarkısı “Radyoda Bir İnce Saz” ile 5 Mayıs 2014 tarihine kadar sadece TTNET Müzik’te olacak.

Sinan Özen, önümüzdeki günlerde yayınlayacağı 17. albümünde, Türk sanat müziği eserleriyle hayranlarının karşısına çıkacak. 16 şarkının yer alacağı albümden çıkan ilk şarkı olan “Radyoda Bir İnce Saz”ın sözleri Hakkı Yalçın’a, müziği Murat Güneş’e, düzenlemesi Tamer Özkan’a ait. Sinan Özen hayranlarının bekleyişi, “Radyoda Bir İnce Saz” ile son bulacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir