Roborock S5 Max

Siz Oturun O Süpürsün: Roborock S5 Max

21. yüzyılın teknoloji harikası olan akıllı robot süpürgeler ev işlerini kolaylaştıran elektrikli ev aletleri arasında yer alır. Robot teknolojisi sayesinde insan gücüne ihtiyaç duymadan çalışan Roborock S5 Max kirleri algılayarak süpürme işlemini gerçekleştirir. Teknik özellikleri sayesinde kirleri algılayarak derinlemesine temizleyen ürün halı, kilim gibi eşyaları temizlerken ahşap, fayans gibi yüzeyleri de temizler ve yüzey tanıma özelliği sayesinde temizlik yapar. Kolay kuruluma sahip ürün yaşam alanının haritasını çıkararak çalışır ve süpürmesini istemediğiniz alanları temizlemez. Telefona indirilen uygulama sayesinde dilediğiniz yerde başlatma özelliğine sahiptir. Uzaktan kontrol edilebilen üründe zaman ayarlayıcı da bulunur ve bu özellik ile istediğiniz saatte temizliğe başlar. Robot süpürgenin sıvı tankı da bulunur ve bu tank ıslak zeminlerde temizlik yapmak için kullanılır. 3 farklı su akış yönü özelliği bulunan ürün uygun zemine ve kire göre su ayarlamasını otomatik olarak yapar.

Size İhtiyaç Duymayan Teknoloji: Akıllı Robot Süpürge

Yapay zeka teknolojisi kullanılarak tasarlanan Roborock S5 Max 4 çekirdekli işlemci kullanır ve kesintisiz bir biçimde 3 saat aralıksız temizlik yapabilir. Matematiksel olarak lazer sistemi ile evin detaylı haritasını çıkaran ürünün filtresi temizlik bitiminde kolay ve pratik bir biçimde temizlenir. Temizlik bittiğinde otomatik park sensörü özelliği sayesinde kendini şarj ünitesine bağlayan ürünün ses ile kontrol özelliği de vardır. Temizliği başlatmak için komut vermeniz yeterlidir. 55 desibel ile sessiz çalışma özelliğine sahip olan üründe 4 adet düşme sensörü de bulunur. Uygulama üzerinden kolayca yönlendirilen ürün temizlik işlemini odalara göre de ayırır. Ürün, Point Cleaning komutu ile istediğiniz noktayı temizleme ve süpürme özgürlüğü sunar. Akıllı telefonlara indirilen uygulama sayesinde her gün temizlenmesi gereken alanları da işaretleyebilirsiniz. Beyaz renkte satışa sunulan akıllı robot 1 saat içerisinde şarj olur ve kullanıma hazır hale gelir. 0.48 lt toz kapasitesi bulunan ürünün su tankı kapasitesi ise 0.15 litredir. 2 cm’e kadar engel geçiş özelliği de bulunan ürünün filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Zahmetsiz bir şekilde belirlenen tüm alanların temizlenmesini sağlayan ürünlere talep her geçen gün artmaktadır.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir