SkyTeam’den Atatürk Havalimanı’na yeni dinlenme salonu müjdesi

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda hizmete giren Özel Dinleme Salonu’nun açılışının birinci yılını kutlayan SkyTeam, tüm dünyadaki özel dinlenme salonlarının sayısını yükseltmeyi hedefliyor.

Dünyanın en büyük ortaklıklarından biri olan SkyTeam, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda hizmete açtığı Özel Dinlenme Salonu’nun kuruluşunun 1’inci yıldönümünü kutluyor.

Skyteam’e üye olan 10 havayolunun Elite Plus, First ve Business yolcularına hizmet veren dinlenme salonu, ilk 12 ayda 77 bin yolcuya hizmet verdi.

İstanbul Atatürk ve Londra Heathrow havaalanlarındaki dinlenme salonları yanı sıra tüm dünyadaki salonlarını arttırmayı hedefleyen Skyteam, yıl sonuna doğru Sydney’de ve 2015 yılı başında ise Dubai’de yeni dinleme salonlarını hizmete açacak.

Bu yeni gelişmelerle, SkyPort-havalimanı deneyimini iyileştirme projesi ile uyumlu olarak tüm havayollarının havaalanları arasında sinerji yaratıp yolcularına aynı ve ortak hizmet verilmesi sağlanıyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda hizmete açılan Özel Dinlenme Salonu’nun çalışma bölümünde Wi-Fi bağlantısı ve yazıcı kullanımı; dinlenme bölümünde oksijen barı ve masaj koltukları; yemek bölümünde açık büfe yemek servisi ve bar hizmet veriyor. Salonda 70’den fazla elektrik güç kaynağı ve okuma bölümü bulunuyor.

Skyteam Havalimanları Servisi Avrupa Başkan Yardımcısı Mr. Tae Joon Kim, yeni salonla ilgili şunları söylüyor:

“İstanbul’daki Özel Skyteam Dinlenme Salonu’muz yolcu memnuniyetinde yüzde 95 oranında pozitif geri dönüş sağlayarak yolcu servisinde çok başarılı olduğunu kanıtladı. SkyTeam ortaklığı yolcularına ve üyelerine ek değer katmayı hedeflerken misafirperverliği ile en iyi seyahat deneyimini sağlıyor.”

SkyTeam tüm havayollarının uçuşu olmadığı pazarlarda da güçlü olmak için ortak ofisler kullanıyor. İstanbul Atatürk Havalimanı’na uçuş yapan Skyteam ortakları: Aeroflot, Air France, Alitalia, China Southern, Delta Hava Yolları, KLM, Kore Havayolları, Middle East Airlines, Saudia.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir