Sosyal medya hukukunu arıyor

Sosyal medya mecralarında telif hakları ve reklamcılık, nefret söylemleri ve benzeri suçların kovuşturulması ve bilgi güvenliğinin sağlanması gibi birçok konunun masaya yatırılacağı Sosyal Medya Hukuku Sempozyumu, 3-4 Mayıs 2013 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek.

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Türk Ceza Hukuku Derneği, İstanbul Barosu ve İktisadi Kalkınma Vakfı’nın işbirliğiyle düzenlenen etkinlik İstanbul Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenecek ve katılım ücretsiz olacak.

Sosyal Medya Hukuku Sempozyumu’nda M. Serdar Kuzuloğlu, Av. Fikret İlkiz, Melih Kırlıdağ, Uğur Şeker, İsmail Hakkı Polat, Gabriela Olaru, M. Gökhan Ahi, Serhat Ayan, Tuğrul Sevim, İsmail Onaran, Sertel Şıracı, Yetkin Yokuşoğlu, Selva Kaynak Koç, Hasan Sınar, Hayko Bağdat, Levent Şensever, Barış Erman, Başak Purut, Burak Çekiç, A. Hakan Avşar, Güçlü Akyürek, Halil Öztürkci, Su Sonkan, Taner Sevim ve Mehmet Ali Köksal tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir