Sosyal medyadan müzik dinleme dönemi başlıyor

TTNET’in dijital müzik platformu TTNET Müzik, yepyeni hizmetler sunmaya, “ilk”lere imza atmaya devam ediyor. Dijital müzik platformları arasında sadece TTNET Müzik’te bulunan bu hizmet ile müzikseverler sosyal medya üzerinden sınırsız müzik dinleme dönemini başlatıyor.

Kullanıcılar TTNET Müzik içeriğinden Facebook, Twitter gibi sosyal mecralarda paylaşılan şarkıların ilk 30 saniyesini değil, tamamını sınırsız olarak dinleyebilecekler. Üstelik bu ayrıcalığı yaşamak için üye girişi yapmak gerekmeyecek.

Milyonlarca şarkıyı müzikseverlerle buluşturan Türkiye’nin lider dijital müzik platformu TTNET Müzik, geliştirdiği bu yeni hizmetle dijital müziği daha da yaygınlaştırmaya hazırlanıyor. Müzik yapımcıları lisans anlaşmalarına göre belirli yapım şirketlerini kapsayan bu çalışmanın yakında tüm sektöre yayılması bekleniyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir