SteelSeries Arctis 1

SteelSeries’in yeni kulaklığı Arctis 1 ön siparişte

Arctis 1’in yanında, dünyanın en popüler oyunlarında 270 TL değerinde oyun içi ödüllerin de verildiği bir kampanya hazırlayan SteelSeries, hem uygun fiyatlı hem de yüksek performanslı bir ürün sunuyor.

Geçtiğimiz dönemde duyurusu yapılan Arctis ailesinin yeni üyesi Arctis 1, fiyat performans ürünü olarak oyun sektörüne iddialı bir giriş yaptı. Kullanıcıların alışkanlıklarını dikkate alarak tasarlanan ürün, SteelSeries’in ödüllü ses kalitesini korurken, oldukça uygun bir fiyat ile sahiplerini bekliyor.

Hepsiburada internet sitesi üzerinden ön siparişe açılan Arctis 1 ürünü 418,99 TL olan fiyatıyla fiyat performans sınıfının en iyisi olmaya aday. Ön sipariş dönemi boyunca özel bir kampanya da sunan SteelSeries, ön sipariş veren kişilere çeşitli oyunlardan toplam 270 TL değerinde oyun içi ödül veriyor.

Kampanyada hem Türkiye’de hem de dünya genelinde oldukça popüler hale gelen PUBG Mobile (100 TL), Lords Mobile (100 TL), MIA Online (50 TL) ve Wolfteam (20 TL) gibi oyunlardan oyuncuları sevindirecek ödüller yer alıyor.

Sınırlı sayıda olan bu değerli oyun içi ödülleri kazanmak için geç kalmayın! Hepsiburada’nın internet sitesinde gerçekleşen ön sipariş dönemini kaçırmayın ve siz de bu kampanyadan yararlanın.

Oyuncu ekipmanları konusunda dünyanın en iyi üreticilerinden biri olan SteelSeries, Arctis 1 ürünüyle ses performansını korurken, oyuncular için uygun fiyatlı bir oyuncu kulaklığı sunuyor.

PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch ile beraber bütün mobil cihazlarla uyumlu Arctis 1, hafifliği ve konforlu yapısıyla da ön plana çıkıyor.

Bunun yanında çıkarılabilen mikrofonuyla ve sade yapısıyla, oyuncu kulaklığı olmanın yanı sıra, dışarıda da insanların rahatça kullanabileceği bir kulaklık haline dönüşüyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir