Superonline’dan verileriniz için SüperDepo

Turkcell Superonline, tüm Fiber İnternet ve ADSL abonelerine yepyeni bir servis sundu. Erişimi ve kullanımı son derece kolay olan SüperDepo ile aboneler; istedikleri kadar veriyi, sanal ortamda güvenli şekilde saklayıp, yedekleyebiliyor, istedikleri an ve istedikleri yerde dosyalarına ulaşıp başkalarıyla paylaşabiliyorlar.

Türkiye’de ilk kez: Dosyalar 100 Mbps hızla yükleniyor

Kullanıcıların her türlü dosyasını güvenli bir şekilde depolayabilmelerini, sosyal medyada paylaşabilmelerini ve internet erişimlerinin olduğu herhangi bir yerden bu dosyalara erişebilmelerini sağlayan SüperDepo’da, Fiber İnternet abonelerinin paketleri ne olursa olsun depolama sırasında hızları 100 Mbps’ye yükseliyor. Üstelik SüperDepo kullanım sırasındaki internet trafiği fiber internet kotalarından düşmüyor. En üst güvenlik seviyesinde ve şifreli bir ortamda, Turkcell Superonline veri merkezinde saklanan dosyalara, internet erişiminin olduğu herhangi bir yerde, bilgisayar, akıllı telefon ve tabletler ile erişilebiliyor.

Üstelik SüperDepo aboneleri isterlerse alt kullanıcılar oluşturarak, kendilerine ait bu depolama alanını 2 yakını ile daha paylaşabiliyor ve bu kişiler için depolama kapasitesini paylaştırabiliyor. SüperDepo kullanan bir Fiber İnternet abonesi, örneğin 2 MB büyüklüğünde 50 fotoğrafı ya da 100 MB büyüklüğünde bir videoyu, sadece 1 saniyede depolama alanına yükleyebiliyor.

“Bilgisayarım çöktü, dosyalarımı kaybettim” derdine son

SüperDepo, yedekleme uygulaması ile her türlü dosya, fotoğraf ve videoları otomatik olarak yedekleyerek bilgi ve veri kaybına son veriyor. Seçilen dosyaları belirlenen zaman aralığına göre yedekleyerek, bilgisayar bozulması, harici disklerdeki veri kayıpları gibi birçok riski ortadan kaldıran SüperDepo, kullanıcılarının verilerini her zaman güvende tutuyor. Kullanıcılar, www.superdepo.net web sitesinden kendi şifresiyle giriş yaptıktan sonra yedekleme bölümünden Windows ya da MAC için SüperDepo Yedekleme uygulamasını indirebiliyor.

SüperDepo ile artık hayat daha kolay

Dijital yaşamı daha kolay ve güvenli hale getiren Turkcell Superonline’ın SüperDepo servisi abonelerinin dosyalarını kaybetme riskini ortadan kaldırıyor. Dosyaların güvende tutulması için harici cihazlar taşınmasına gerek kalmadan aylık ya da yıllık uygun ödeme koşulları ile SüperDepo’ya her zaman, her yerden ve internet erişimi olan herhangi bir cihazla ulaşılabiliyor. Müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre sunulan paketlerle Turkcell Superonline abonelerinin verileri her zaman güvende tutuluyor.

İlginizi çekebilir:  Netflix'ten bayram tatili önerileri

1000 GB’e kadar depolama alanı, 1 TL’den başlayan fiyatlar..

İhtiyaca göre 10 GB, 100 GB, 1000 GB olmak üzere 3 farklı paket seçeneği bulunan SüperDepo , aylık 1 TL ile 9 TL arasında değişen çok cazip fiyatlarla Turkcell Superonline Online İşlem Merkezi ve Müşteri Hizmetleri’nden satın alınabiliyor. Paketlerin ayrıca yıllık ödeme seçeneği de mevcut. Abonelik işleminin sonrasında SüperDepo’ya www.superdepo.net web sitesinden Turkcell Superonline müşteri numarası ve şifresi ile kolayca giriş yapılabiliyor.

Paket ve tarifeler

superdepo

SÜPERDEPO İLE NELER YAPILABİLECEK?

Erişim: Windows, Mac, iOS, Android gibi tüm işletim sistemlerinde kolaylıkla çalışan SüperDepo’ya aynı hesabı kullanarak birden fazla platformdan erişilebilecek.

Depolama: Herhangi bir kuruluma gerek kalmadan seçilen tüm dosyalar rahatlıkla depolanabilecek.

Paylaşma: Müzik, video, fotoğraf dahil tüm dosyalar, herhangi bir dosya paylaşım sitesi kullanmaya gerek kalmadan gönderilip, sosyal medya üzerinden paylaşılabilecek.

Yedekleme: Dosyaları, fotoğrafları, videoları otomatik olarak yedekleyip, bilgi kaybı önlenecek.

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir