Tek tuşla ‘Damacana’ kapıda

Aynı çatı altında topladığı sağlıklı su markalarını tek tuşla evlere taşıyan ‘Damacana’ uygulaması, Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

Mobil, SMS, Web ve Facebook üzerinden zahmetsizce verilebilen su siparişleri, güvenli, kaliteli ve lezzetli suyu istenilen gün ve saatte kapıya getiriyor. Kullanıcıların, sadece ad-soyad, telefon ve adres bilgilerini girerek kayıt olabileceği ‘Damacana’ uygulaması, seçilen su markasını ‘şimdi’ veya ‘sonra’ butonu ayrıcalığıyla istenilen gün ve saatte kapıya getirerek kolaylık sağlıyor.

Ücretsiz olan ‘Damacana’ ile sipariş vermek, zaman kaybını önleyerek hızlı bir şekilde sağlıklı suyu evlere taşıyor. Herhangi bir numara çevirmeden, birçok su markasını bir arada sunan platform, markaların tüm promosyonlarından da kullanıcıları haberdar ediyor.

Bölgelere göre markalar ve bayilerle çalışılan uygulamada, markaların tanıtım sayfalarına girerek ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşma imkânı da sunuluyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir