TeknoSA, Amasya’daki 4’üncü mağazasını açtı

TeknoSA, Amasya’daki dördüncü mağazasını Park AVM’de açtı. Yeni mağazada elektronikten bilgisayara, telekomdan küçük ev aletlerine kadar pek çok ürün tüketicilerin beğenisine sunuldu.

TeknoSA’dan yapılan açıklamaya göre, “herkes için teknoloji” felsefesi ile yatırımlarını sürdüren şirket, Amasya’daki 350 metrekarelik mağazasında hizmet vermeye başladı.

Kentteki ilk mağazasını 2008’de Amasya Kiler’de açan TeknoSA, diğer mağazalarını sırasıyla 2010, 2012 ve 2015’te hizmete sundu.

Şirket, Kiler, Hastane Caddesi, Merzifon Caddesi’nden sonra Park AVM’de açtığı dördüncü mağazasıyla Amasya’daki tüketicilerin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürünleri avantajlı fiyatlarla sunuyor.

TeknoSA Mobil hat alanlara özel kampanyalar ve şirketin kendi ürettirdiği TeknoSA Preo markalı P1 akıllı telefon ve Pwatch da özel fırsatlarla tüketicileri bekliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir