Teledünya sinema paketleri güncellendi

Türksat AŞ, Kablo TV altyapısıyla dijital TV platformu Teledünya üzerinden abonelerine sunduğu sinema paketlerinin isim ve içeriklerinde değişiklik yaptı.

Türksat AŞ’den yapılan açıklamaya göre, SD Sinema, HD Sinema ve Full Sinema Paketleri yerine Vizioon Sinema Paketi oluşturularak Vizioon Festival HD, Vizioon Festival 2 HD, Vizioon Aile HD, Vizioon Aile 2 HD, Vizioon Premier HD ve Vizioon Premier 2 HD sinema kanalları, abonelerinin kullanımına sunuldu. Kanallar Altın Sinema Paketine de eklendi ve paketteki kanal sayısı 12’ye çıkarıldı.

Güncelleme kapsamında söz konusu kanallar 7 Haziran’a kadar tüm Teledünya abonelerine şifresiz sunulacak. SD Sinema, HD Sinema ve Full Sinema paketlerine abone olan kullanıcıların Vizioon Sinema Paketine geçişleri sağlandı.

Detaylı bilgiye, www.turksatkablo.com.tr internet adresinden ve 444 0 126 nolu çağrı merkezinden erişilebilecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir