Teledünya’dan 4 yeni kampanya

Teledünya, müşterilerine 4 yeni kampanya sunacak. Türksat AŞ’den yapılan açıklamaya göre, şirketin dijital televizyon platformu Teledünya, “Hoşgeldin Teledünya Üst Paket”, “Her Evde Teledünya Üst Paket”, “SD Kutu Değiştirme” ve “Teledünya Sözüne Üst Paket Hediye” adlı kampanyalarla müşterilerinin karşısına çıkacak. Kampanyalara ilişkin detaylar şöyle:

Her Evde Teledünya Üst Paket Kampanyası: Teledünya üst paket ve Kablo TV hizmetlerinin verileceği kampanyanın bedeli 19,5 liraya olacak. Kablo TV kurulum ve Teledünya aktivasyon ücretinin alınmayacağı kampanyada 15 ay taahhüt veren müşterilere Altın Sinema Paketi ilk ay şifresiz olarak hediye edilecek. Ayrıca kampanyada 210 lira tutarındaki HD kutu (set-top box) ücretsiz olarak verilecek.

SD Kutu Değiştirme Kampanyası: Teledünya SD kutu sahibi müşteriler, peşin 44 lira veya 12 ay taksitle 46,80 liraya, HD yayın keyfiyle tanışacak. Kampanyaya katılan SD kutu sahibi aboneler, 12 ay taahhüt vererek, uygun fiyatlarla mevcut SD kutularını HD kutu ile değiştirebilecek.

Teledünya Sözüne Üst Paket Hediye Kampanyası: Teledünya temel paket aboneliği olup taahütü bulunmayan müşterilerin yararlanacağı kampanyada, 12 ay taahhüt veren aboneler, ilk 3 ay boyunca Teledünya Üst Paket hizmetini ücretsiz olarak kullanabilecek. Aboneler, ayrıca istedikleri takdirde kampanya süresi boyunca uygun fiyatlara HD kutu sahibi olabilecek.

Hoşgeldin Teledünya Üst Kampanyası: Kablo TV müşterisi olan aboneler, ilk 9 ay 9,90 lira kalan 9 ay 19,50 liraya Teledünya’ya merhaba diyebilecek. 18 ay taahhüt gerektiren kampanyada HD kutu ücretsiz verilirken, Teledünya aktivasyon ücreti alınmayacak. Ayrıca kampanyada müşterilere ilk ay Altın Sinema Paketi ücretsiz olarak sunulacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir