Telefonunuzu profesyonel kameraya dönüştürün

Sony’nin QX10 lensi akıllı telefonlardaki kameraları profesyonel bir kameraya dönüştürüyor. Akıllı telefonların arkasına takılarak ya da telefondan bağımsız kullanılabilen lens, telefonun yetişemediği tüm alanlara girebiliyor ve çektiği görüntüyü bağlı olunan telefondan görüntülenmesine de yardımcı oluyor.

NFC ve Wi-Fi bağlantısını destekleyen QX10 lens 18 MegaPiksel’e kadar fotoğraf yakalayabiliyor. 10X optik zum yapabilen QX10 ½.3’’ 18.2 MP Exmor R algılayıcısına sahip. 260 kare çekim yapmaya yetecek kadar batarya ömrü olan lens 30 FPS video kaydı da yapabiliyor.

NFC veya Wi-Fi destekli Android ve iOS akıllı telefonlarla uyumlu QX10 lens’in Türkiye satış fiyatı 599 TL. En iyi anlarınız için Sony’nin en iyisi Xperia Z1’in kamera uzmanlığı QX10 ile fotoğrafçılık daha da profesyonel bir atmosfere taşınıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir