Telekomcular Derneği’ne taze kan

Telekomcular Derneği, 4. Olağan Genel Kurulu’nu Ankara’daki Kamu-Sen Genel Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Siyasilerden Eski Ulaştırma Bakanlarımızdan Enis Öksöz, MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan ve Prof. Dr. Anıl Çeçen’in katıldığı genel kurulda, özelleştirme öncesi Türk Telekom Genel Müdür Yardımcılarından Muharrem Beşir de katıldı.

Derneğin önceki başkanlarından Muzaffer Ünver’in başkan, Mahmut Esen ve Gülbahar Gülbaşar Göksu’nun katip üyeliğinden Divan Kurulu oluşturuldu.

Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Tekbudak’ın açış konuşmasından sonra protokolde yer alan bazı misafirler sırasıyla söz alarak üyelere hitap etti.

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Gelir-Gider Tabloları ve Denetleme Kurulu Raporunun okunarak görüşülmesinden sonra Yönetim ve Denetim Kurulları ayrı, ayrı ibra edildi.

Bir sonraki dönem Bütçesinin Genel Kurul’ca onaylanmasından sonra, yeni Yönetim ve Denetim Kurulları aşağıdaki şekilde oluştu.

telekomculardernegi

Yönetim Kurulu

Zafer Tekbudak
Fazlı Köksal
Sinan Amiklioğlu
Haluk Tanrıkulu
Dinçer Yetişer
Nurdan Tan
Cennet Türkoğlu
Sibel Dural
Yılmaz Yazıcı
Rıza Şahiner
Ali Karadeniz

Denetim Kurulu

Alparslan Beşir
Erol Hamurcu
Erdoğan Gümüş

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir