Tivibu’da en çok izlenen filmler

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’da temmuz ayında en çok izlenen filmler belirlendi. Tivibu üyeleri temmuzda en çok aksiyon/macera filmlerine ilgi gösterdi. 2012 yılının ses getiren filmlerinden biri olan “John Carter: İki Dünya Arasında” en çok izlenen 10 film arasında birinci, gerilim/korku türündeki “Davetsiz Misafirler” ise ikinci sırada yer aldı.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, sinemasever üyelerine en yeni ve en iyi filmlerden oluşan zengin bir film arşivi sunuyor. Tivibu’nun “Kırmızı Halı” klasöründe yer alan film arşivi, her geçen gün eklenen filmlerle daha da büyüyor. Tivibu üyelerinin temmuz ayında, yüzlerce film arasından en çok izlediği yapımlar belirlendi. Tivibu üyelerinin temmuz ayı film tercihlerinde ilk 10 sırada 6 aksiyon/macera filminin olması dikkat çekerken, animasyon türündeki filmler de en çok ilgi görenler arasındaydı.

Tivibu’nun “Kırmızı Halı” klasöründe, temmuz ayında en çok, 2012’nin favori filmlerinden biri olan “John Carter: İki Dünya Arasında” izlendi. İkinci sırada, geçtiğimiz yılın dikkat çeken filmlerinden biri olan gerilim/korku türündeki “Intruders” (Davetsiz Misafirler) yer aldı. Ünlü oyuncu Danzel Washington’ın rol aldığı aksiyon/macera türündeki “Düşmanı Korurken” isimli film ise üçüncü sıraya yerleşti.

Tivibu üyeleri, “Kırmızı Halı” klasörü ile en yeni filmleri sinemalardan hemen sonra izleyebiliyorlar. Tivibu üyeleri, Tivibu’nun gelişmiş özellikleri sayesinde, izledikleri filmi durdurabiliyor, geri alabiliyor ve istedikleri yerden izlemeye devam edebiliyorlar.

Tivibu’da temmuz ayında 3 milyondan fazla içerik izlenirken, Kırmızı Halı klasöründe bulunan filmler en çok tercih edilen içerikler arasında yer aldı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir