Tivibu’da film şöleni

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’da Nisan ayında film şöleni yaşanacak. Sinemaseverler, Tivibu’nun 600 filme yaklaşan zengin içeriği arasından; maceradan fantastik yapımlara, bilim kurgudan drama, gerilimden aşka kadar farklı türlerden ilgilerini çekecek filmleri izleyebilecekler.

Nisan ayında Tivibu, “Kırmızı Halı” klasöründe, TV’de ilk kez gösterilecek filmlerle dikkat çekiyor. Başrollerinde Fahriye Evcen ile Özcan Deniz’in yer aldığı “Evim Sensin”, sinemalardan sonra TV’de ilk kez ve sadece Tivibu’da izleyicilerle buluşacak.

Tom Hanks, Halle Berry ve Hugh Grant gibi ünlü oyuncuları buluşturan geçmiş, günümüz ve gelecekteki olayların birbiriyle olan bağlarını sentezleyen “Bulut Atlası – Cloud Atlas” ile 2012’nin çok konuşulan filmlerinden, Brad Pitt’in başrolde yer aldığı gerilim dozu yüksek “Kibarca Öldürmek – Killing Them Softly” de TV’de ilk kez ve sadece Tivibu’da gösterilecek.

“Yüzüklerin Efendisi” serisinin ardından merakla beklenen “Hobbit: Beklenmedik Yolculuk” da Nisan ayında Tivibu’da olacak. Filmin yönetmen koltuğunda, “Yüzüklerin Efendisi” serisinde olduğu gibi 3 Oscar ödüllü Peter Jackson var.

Öte yandan, geçtiğimiz aylarda Tivibu’da gösterimi başlayan filmlerin de yayını Nisan’da devam edecek. Ben Affleck’in yönettiği ve başrolünde oynadığı, bu yıl Oscar ödüllerine damgasını vuran “Operasyon: Argo”, “Açlık Oyunları”, “ParaNorman” gibi 2012’nin en popüler filmleri bunlardan sadece birkaçını oluşturuyor.

Kullanıcılarına her ay farklı bir sinema yazarının yorumları eşliğinde zengin bir film içeriği sunan Tivibu, en yeni ve en popüler filmleri sinemaseverlerle buluşturmaya devam edecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir