Tivibu’da Mart ayında en çok ‘Çanakkale’ izlendi

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’da Mart ayında en çok Çanakkale Zaferi’ni konu alan filmler izlendi. “Çanakkale Çocukları” ve “Çanakkale 1915” Tivibu’nun “Kırmızı Halı” klasöründe en çok izlenen ilk iki film oldu. En çok izlenenler listesinde, “Açlık Oyunları” ve Oscar ödüllü “Operasyon: Argo” filmi de yer aldı.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, en yeni filmlerin ve tüm zamanların en çok ses getiren yapımlarının yer aldığı zengin film arşiviyle kullanıcılarına sinema keyfi yaşatmaya devam ediyor. Tivibu’nun yüzlerce filmin yer aldığı “Kırmızı Halı” klasöründe Mart ayında en çok izlenenler belirlendi.

Tivibu üyelerinin Mart ayı film tercihlerinde ilk iki sırada Çanakkale Zaferi’ni konu alan filmlerin olması dikkat çekti. “Çanakkale Çocukları” ve “Çanakkale 1915” en çok izlenen filmler oldular. Tivibu, 18 Mart -24 Mart haftasında “Çanakkale Çocukları”nı tüm üyelerine hediye etmiş; aynı zamanda yapımı için destek verdiği “Çanakkale 1915” filmini ise aynı hafta web sitesinden herkese açık olarak yayınlamıştı.

Tivibu’da Mart ayında; dramdan aksiyona, animasyondan maceraya, fantastik filmlerden aile komedilerine kadar farklı türlerden birçok film ilgi gördü. Ölümüne yapılan bir kavgayı konu alan başrolde genç oyuncu Jennifer Lawrence’ı izlediğimiz “Açlık Oyunları” Mart ayında en çok izlenen üçüncü film oldu.

Bu yıl Oscar ödüllerine damgasını vuran “Operasyon: Argo”, Tivibu kullanıcılarının da Mart ayında ilgi gösterdiği bir başka film oldu. Son yılların en ilginç animasyonlarından stop-motion tekniğiyle çekilmiş yaşadığı kasabayı kurtarmaya çalışan doğaüstü güçlere sahip bir çocuğun hikayesini anlatan “ParaNorman” ise en çok izlenen beşinci film olarak “Operasyon: Argo”yu takip etti.

Tivibu üyeleri, “Kırmızı Halı” klasörü ile en yeni filmleri sinemalardan hemen sonra izleyebiliyorlar. “Kırmızı Halı” klasörü sinemaseverlere, en yeni filmlerle birlikte sinema dünyasının unutulmaz filmlerinden zengin bir arşiv de sunuyor.

Mart Ayında Tivibu’da En Çok İzlenen İlk 10 Film…

  • Çanakkale Çocukları
  • Çanakkale 1915
  • Açlık Oyunları
  • Operasyon: Argo
  • Paranorman Ayı
  • Teddy Frankenweenie
  • Barbie Moda Masalı
  • Mr Bean Tatilde
  • 10.  Son Hava Bükücü

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir