TomTom artık Nike+ Running ile uyumlu

TomTom, Runner ve Multi-Sport GPS saat yelpazesini Nike + Running App ile bağlantılı hale getirdi. Artık TomTom GPS spor saat sahipleri zaman, mesafe, hız, kalp hızı ve kalori bilgilerini gerçek zamanlı olarak akıllı telefonundan izleyebilecek

TomTom (TOM2), TomTom Runner ve Multi-Sport GPS Spor Saat yelpazesini artık Nike + ile bağlantılı hale geleceğini duyurdu. Kullanıcılar artık, Nike+ topluluğu ile kendi gelişimlerini izleyecek, arkadaşları ile yarışacak ve başarılarını paylaşarak NikeFuel kazanabilecek.

TomTom Tüketici Bölümü Genel Müdürü ve Kurucusu Corinne Vigreux konuyla ilgili şöyle konuştu:
“Bu 2011 yılında Nike + SportWatch lansmanı ile başlayan ve Nike ile TomTom tarafından desteklenen ortaklığın bir sonraki adımı oldu. Biz TomTom kullanıcılarının kullandığı platformlara Nike+ gibi bir sektör liderini eklemekten heyecan duyuyoruz.”

tomtom

Koşucuları motive edecek

Nike Global Running Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Adam Roth ise şunları söyledi: “Bir sporcunun ilk veya en hızlı koşusu olsun farketmez, Nike+ tüm koşucuları motive etmek için bir ilham ve bilgi sağlar. Tüm deneyimleri nerede koşarsa koşsun veya hangi cihazla koşmayı tercih ederse etsin, çok daha fazla koşucuya sunabileceğiz.”

TomTom GPS Spor Saatleri aktiviteleri, otomatik olarak çoklu çalışan sitelere ve Nike+, TomTom MySports, RunKeeper, MapMyFitness, Jawbone, Endomondo ve Strava dahil olmak üzere birçok aplikasyonda senkronize edebiliyorlar.

Faaliyetler, diğer açık platform topluluklarına elle yüklenebiliyor. TomTom GPS Spor Saatleri, zaman, mesafe, hız, kalp hızı ve bir aktivitede yakılan kalori dahil olmak üzere gerçek zamanlı bilgilerini izliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir