Toshiba’dan ‘Ne Olursa Olsun Garanti’

2009 yılında Toshiba’nın Türkiye dahil 13 Avrupa ülkesinde uyguladığı No Matter What/Ne Olursa Olsun garanti hizmeti kampanyası TNB A.Ş’nin ‘’Premium Hizmetler’’kapsamında tekrar başladı.

Satın alınacak TNB A.Ş. garantili  tüm Toshiba notebook modellerinin yanı sıra yeni tablet modeli olan Excite Pure da No Matter What/Ne Olursa Olsun garanti hizmet paketi içersinde yer alacak.

Yani artık sadece dizüstü bilgisayarınız değil satın almış olduğunuz tabletiniz de çalınmaya, düşmeye ve ya sıvı dökülmesi gibi sebeplere karşı Toshiba TNB A.ş. tarafından bu paket içerisinde garantilenecek.

TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Toshiba bilgisayar tercih eden kullanıcılara markamıza güvenimizin ispatı olarak Toshiba yatırımlarını güvence altına alan NMW garantisini hediye ediyoruz” dedi.

Garanti kapsamı kısaca şöyle:

Memnuniyet garantisi: Cihazı satın alıp kullandıktan sonra, üründen tamamen memnun kalmadığınız takdirde ürünü iki hafta içinde iade edebiliyor veya değiştirebiliyorsunuz.
Kaza sonucu hasar koruması: Taşınabilir bilgisayarınız ve ya tabletiniz garanti süresi kapsamında kaza sonucu hasarlanırsa cihazınızı ücretsiz tamir ediyoruz.
Hırsızlık teminatı: Taşınabilir bilgisayarınız veya tabletiniz garanti süresi içinde çalınırsa, birebir aynı veya eşdeğer bir cihaz ile değiştirebiliyorsunuz.

Kampanya, 31 Ağustos  tarihine  kadar satın alınacak tüm Toshiba notebook modelleri ve Excite Pure tablet için geçerli.

Bu garanti kapsamındaki hizmetler; ilk 14 gün içerisinde koşulsuz iade, çalınmaya karşı koruma, kaza sonucu hasar koruması.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir