TTNET Gönüllüleri şimdi de Erzurum’da

TTNET’in, bilgiye erişimde eşit koşullara sahip olma vizyonuna destek olmak amacıyla 2013 yılı başında TTNET çalışanları tarafından kurulan TTNET Gönüllüleri, İnternetle Hayat Kolay eğitimini Erzurum’a taşıdı.

2013 yılı başından itibaren yaklaşık 1.000 kişiye internet eğitimi veren TTNET Gönüllüleri, ihtiyaç fazlası 15 bilgisayarı bağışladığı Erzurum Pasinler Ortaokulu öğrencilerine, internetin güvenli kullanımı, e-posta adresi alımı ve kullanımı, görüntülü haberleşme gibi başlıklarından oluşan İnternetle Hayat Kolay eğitimi verdi.

TTNET Gönüllüleri’nin verdiği eğitimin ardından yapılan sertifika törenine TTNET Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen’in yanı sıra Türk Telekom Doğu 1 Bölge Müdürü Timur Sevim, Pasinler Kaymakamı Ali Ada, İlçe Milli Eğitim Müdürü İmran Taşbaşı ve TTNET Yönetim Destek Kıdemli Direktörü Hasan Kaya katıldı.

İnternetle Hayat Kolay eğitimlerinin bir kısmını veren TTNET Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen “TTNET Gönüllüleri’ni oluşturan çalışanlarımız mesailerinden zaman ayırarak herkesin internet dünyası ile tanışmasına katkıda bulunuyor. Pasinler Ortaokulu’na 15 bilgisayarı getiren TTNET Gönüllüleri öğrencilerimize internet eğitimi de vererek onların kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyor” dedi.

TTNET Gönüllüleri, 2013 yılında, TTNET’in “İnternetle Hayat Kolay” sosyal sorumluluk projesinde yer alarak 56 saat boyunca 1.000’den fazla kişiye internet eğitimi verdi. TTNET’in Gülen Yüzleri projesi kapsamında ise Aksaray’da yer alan Sultanhanı ilçesindeki Şehit Murat Yumuşak İlkokulu ve Sultanhanı Ortaokulu’na eğitim setleri ulaştırdı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir