TTNET yılın en iyi oyunlarını seçiyor

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, oyun dünyasının en önemli sitelerinden Merlin’in Kazanı ile birlikte “Playstore Yılın Oyunları” anketini düzenliyor. “Playstore Yılın Oyunları” oylaması ile Türk oyuncuların 2013 yılında en çok tercih ettikleri oyunlar ortaya çıkacak.

Merlin’in Kazanı sitesinin geleneksel olarak yaptığı en iyi oyunları belirleyen anket, bu yıl Playstore’un sponsorluğuyla gerçekleşiyor. Türkiye’de sayıları milyonlara ulaşan oyun tutkunları, sektöre yön verecek bu oylamada buluşacak. Playstore sponsorluğuyla, bu yıl oyuncular fikirlerini belirtirken bir yandan da özel indirimler ve hediyelerle arşivlerini geliştirebilecekler.

Türkiye’deki oyuncu potansiyelini gösterecek ve oyuncuların seslerini duyuracak olan anket, 20 Aralık’ta saat 20.12’de başlayacak. Toplamda 21 kategoriden oluşan “Playstore Yılın Oyunları” listesinde 100’ü aşkın seçenek katılımcıları bekliyor olacak. Oyunseverler oylamaya, Facebook.com/merlininkazanitr ve merlininkazani.com/yilinoyunlari adreslerinden katılabilecekler.

“Playstore Yılın Oyunları” anketini Twitter üzerinden de takip etmek mümkün olacak. Oyunseverler “#benimoyunum” hashtag’i ile görüşlerini belirtebilecekler. “Playstore Yılın Oyunları” anketi, heyecan dolu bir oylama süreci ile Türk oyun dünyasının nabzını tutacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir