TTNET’e Uluslararası İş Ödülleri’nden 3 ödül

TTNET, Stevie Uluslararası İş Ödülleri’den 3 ödül birden kazandı. Türkiye’nin en büyük dijital müzik platformu ‘TTNET Müzik’ ile biri Altın biri Gümüş olmak üzere 2 Stevie kazanan TTNET, mahalleleri gezerek internet okuryazarlığı eğitimini ihtiyaç sahiplerine götürdüğü ‘İnternetle Hayat Kolay’ sosyal sorumluluk projesiyle de Gümüş Stevie aldı.

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET, dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Stevie Uluslararası İş Ödülleri tarafından 3 ödüle layık görüldü.

TTNET, bu yıl onuncusu düzenlenen Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden,  ‘Yılın En İyi Müzik Uygulaması’ kategorisinde TTNET Müzik’in IOS ve Android Uygulaması ile Altın Stevie alırken ‘Yılın En İyi Sosyal Uygulaması’ kategorisinde ise TTNET Müzik-Facebook İşbirliği ile Gümüş Stevie kazandı. Toplumla İlişkiler alanında ‘Yılın En İyi PR Kampanyası’ kategorisinde ‘İnternetle Hayat Kolay projesiyle de Gümüş Stevie ödülüne hak kazandı.

TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar, TTNET Müzik’in “IOS ve Android Uygulaması” ile Altın Stevie kazanarak önemli bir başarıya imza atmasının ardından yaptığı açıklamada görüşlerini şöyle ifade etti:

“TTNET olarak değişen ve dijitalleşen dünyada müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran çözümler sunuyoruz. İnternet erişim hizmetlerinin yanı sıra dijital platformlarımızla dijital dönüşüme öncülük ediyoruz. TTNET Müzik platformumuz alanının lideri olarak, dijital müziği Türkiye’de geniş kitlelere ulaştırıyor. TTNET Müzik’in iPhone, iPad uygulamaları ile Android uygulaması sayesinde kullanıcılarımız diledikleri her yerde sınırsız müzik keyfi yaşıyor. Uygulama ile en yeni ve en popüler şarkılar ve binlerce şarkının yer aldığı geniş arşiv, kullanıcılarımızın akıllı telefonlarına ve tabletlerine geliyor. Bununla birlikte müzikseverler, telefonlarından ya da tabletlerinden, TTNET Müzik’in profesyonel listelerine ulaşabiliyor ve kendi favori listelerini oluşturabiliyorlar. Oluşturdukları listelere dilerlerse TTNET Müzik web sitesinden de rahatlıkla erişebiliyorlar. Uygulamamızda, moda ve türe göre dinleme seçenekleri sunan bir de radyo özelliği var. TTNET Müzik, önümüzdeki dönemlerde de hayatımıza kolaylık ve renk getirecek farklı uygulamalar sunmaya devam edecek.”

En İyi Sosyal Uygulaması Gümüş Stevie sahibi ‘TTNET Müzik – Facebook İşbirliği’,  kullanıcıların TTNET Müzik içeriğini Facebook profilleri üzerinden dinleyebilmelerini, beğendikleri şarkıları, albümleri ve oluşturdukları listeleri arkadaşlarıyla paylaşabilmelerini sağlıyor. TTNET Müzik aynı zamanda Facebook’un Türkiye’deki müzik içeriğini sağlayan ilk resmi iş ortağı.

Toplumsal İlişkiler alanında Yılın En İyi PR Kampanyası Gümüş Stevie sahibi ‘İnternetle Hayat Kolay’ projesi; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın himayesinde, internet okuryazarlığını artıma hedefiyle yola çıkarak tam donanımlı eğitim tırı ile mahalleri gezdi ve internet okuryazarlığı eğitimini katılımcıların ayağına götürdü.  İlk yılında 1058’ı kadın, 1143’ü çocuk ve 884’ü erkek olmak üzere 3085 kişiye, interaktif bir deneyim sunarak; onları dijital dünya ile tanıştırdı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir