TTNET’in “İnternetle Hayat Kolay” projesine iki ödül birden

TTNET, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın himayesinde sürdürdüğü “İnternetle Hayat Kolay” projesiyle, PR Daily ödüllerinde “En İyi Toplum İlişkileri Kampanyası” ve “En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi” kategorilerinde onur ödülü aldı.

Şirket açıklamasına göre, TTNET, PR Daily ödüllerinde Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın himayesinde sürdürdüğü “İnternetle Hayat Kolay” projesiyle “En İyi Toplum İlişkileri Kampanyası” ve “En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi” kategorilerinde onur ödülüne layık görüldü. Dokuz farklı ülkeden başvuru alan PR Daily ödüllerinde TTNET, “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorisinde Türkiye’den ödül alan tek şirket oldu.

“İnternetle Hayat Kolay” projesi daha önce internetle tanışmamış, 12 yaş üzerindeki genç-yaşlı, kadın-erkek geniş bir kitleyi internetle tanıştırıyor. TTNET bu projeyle, iletişim teknolojilerini kullanarak bilgiye erişimde eşit olanak sunmayı hedefliyor. Söz konusu proje kapsamında eğitimi katılımcıların ayağına götüren TTNET eğitim tırı, teknolojik donanımıyla kursiyerlere eğitim uygulamalarını aynı anda deneyimleme ve interaktif bir eğitim alma imkanı sunuyor.

Başvuruların, katılımcıların kendi bölgelerindeki muhtarlıklar, TTNET satış ofisleri, sivil toplum örgütleri ve kadın kuruluşları aracılığıyla alındığı projede, uzman eğitmenler eşliğinde interneti anlama ve öğrenme derslerinin yanı sıra teknolojideki son gelişmeler, görüntülü haberleşme platformları, internette alışveriş ve güvenlik gibi konularda eğitim veriliyor.

Bir hafta içinde 10 saatlik programı tamamlayan katılımcılar sertifika almaya hak kazanıyorlar.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir