TTNET’lilere Darty’de 40 TL indirim

Beyaz eşya ve elektronik perakende zincir mağazalar şirketi Darty’den 200 TL ve üzeri alışveriş yapan TTNET’liler 40 TL’lik indirimden yararlanacak.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Türkiye’nin en büyük elektronik ve beyaz eşya mağazalarından Darty ile yaptığı işbirliğiyle, TTNET’lilere indirim olanağı sağlıyor. Darty’nin online alışveriş sitesi www.darty.com.tr’den 200 TL ve üzeri alışveriş yapan TTNET’liler, 40 TL’lik indirim kazanıyor.

30 Eylül 2012’ye kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyen TTNET’lilerin, 6606’ya DARTY boşluk TC kimlik numarasını kısa mesaj göndererek, şifre almaları yeterli oluyor.

www.darty.com.tr adresindeki “promosyon kodu” alanına indirim şifrelerini giren TTNET’liler; televizyon, bilgisayar, fotoğraf makinesi, video kamera ve ses sistemleri gibi çeşitli elektronik ürün ve beyaz eşya alışverişlerini TTNET indiriminden yararlanarak yapabilecekler.

Kampanyadan yararlanmak isteyen TTNET müşterileri, TTNET satış noktalarından, 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerinden veya www.ttnet.com.tr  adresinden bilgi alabilecekler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir