TTNET’lilere, zizigo.com’da yüzde 20 indirim fırsatı

TTNET, Türkiye’nin tanınmış online alışveriş siteleriyle yaptığı kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Online ayakkabı mağazası zizigo.com’dan alışveriş yapan TTNET’liler, yüzde 20 indirimden faydalanabilecek.

Türkiye’nin önde gelen online alışveriş siteleriyle işbirliği yapan TTNET, bireysel müşterilerine özel indirim fırsatları sunuyor. 28 Şubat 2013 tarihine kadar sürecek yeni kampanya kapsamında, www.zizigo.com’dan alışveriş yapan TTNET müşterileri, yüzde 20 indirim fırsatından yararlanacak.

TTNET indirim şifresini www.zizigo.com sitesindeki ilgili bölüme giren TTNET’liler tanınmış yüzlerce markanın; ayakkabı, çanta ve aksesuarlarına  %20 indirim fırsatı ile sahip olabilecek.

İndirim kampanyasından yararlanmak isteyen TTNET’liler, ZIZIGO yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik Numarasını 6606’ya SMS olarak olarak göndererek indirim şifresini alabilecek.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi, www.ttnet.com.tr ve www.zizigo.com adreslerinden alınabilir.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir