Türk Telekom Grubu, İstanbul’lu KOBİ’lerle buluştu

Türk Telekom Grubu’nun “KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları”nın bu yılki yedinci durağı İstanbul oldu. Türk Telekom Grubu’ndan yapılan açıklamaya göre, iş dünyasındaki yeni fırsatları ve teknolojinin markalara katkısını aktarmak amacıyla düzenlenen KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’nın bu yılki yedinci etkinliği İstanbul’da gerçekleştirildi.

Türk Telekom Grubu Kurumsal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar, grubun entegre yapısını ve yenilenen kurumsal vizyonunu İstanbullu KOBİ’lerle paylaşırken, teknoloji danışmanı olarak global rekabette bir üst lige yükselmek isteyen tüm şirketlerin yanında olduklarını kaydetti.

Müşteri odaklı yaklaşımları ile KOBİ’lerin sabit ses, geniş bant ve mobilde tüm iletişim ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayan yegane adres olduklarını belirten Başar, “KOBİ’lerimiz, sağladıkları istihdam ve gerçekleştirdikleri yatırımlarla ülke ekonomisinin lokomotifi sayılıyor. Türk Telekom Grubu olarak biz de KOBİ’lerimizin sahip olduğu gerçek potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Başar, KOBİ’lere yalnızca bugüne değil yarına da hazır olmalarını sağlayacak yeni nesil çözümler sunmaya odaklandıklarını anlatarak, Türk Telekom Grubu’nun sunduğu iletişim teknolojilerini kullanan yeni nesil şirketlerin daha fazla kazanmanın kapılarını araladığını, tasarruf sağladığını, gelirlerini artırdığını ve işletme risklerini azalttığını dile getirdi.

Entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerine en hızlı hizmeti sundukları İstanbul’u da kapsayan tüm Türkiye genelinde fiber altyapılarını 206 bin kilometreye ulaştığına işaret eden Başar, “Türk Telekom Grubu olarak İstanbul’da yaklaşık 150 bin KOBİ’ye hizmet veriyoruz. KOBİ’lerimizin teknolojik ihtiyaçlarını daha da iyi anlayarak, gelişimlerine yön vermeye çalışıyoruz. İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren KOBİ’lerimizi Türk Telekom Grubu’nun gücüyle, hizmetleriyle büyütüyoruz. Onları teknoloji ile donatarak global anlamda rekabet edecek düzeye taşıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu’nun moderatörlüğünü yaptığı buluşmada, “Markalar, Vizyonerler ve Trendler” ve “Sürdürülebilirliğin Teminatı; Yeni Girişimler, Teknoloji, Inovasyon ve E-ticaret” başlıklı konuşmalar gerçekleştirildi. Ayrıca bölge ekonomisinin başlıca markaları başarı hikayelerini KOBİ’lerle paylaştı.

Etkinlikte Türk Telekom Grubu’nun 175. yılına özel olarak, İstanbul’un en eski kurumsal müşterisine Türk Telekom Grubu Kurumsal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar tarafından 175. yıl özel plaketi takdim edildi.

Marketing Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları bu yıl İstanbul’dan önce Kayseri, Malatya, Konya, Denizli, Manisa ve Eskişehir’de bölge işletmeleriyle bir araya gelmişti. Bu yılın sekizinci ve son etkinliği yine İstanbul’da yapılacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir