Türk Telekom Grup şirketi İnnova’ya Big Star ödülü

Türk Telekom Grup şirketi İnnova, Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye programında, “Büyükler Ligi” olarak da adlandırılan “Big Star” kategorisinde “En İyi Performans Gösteren” şirket ödülünün sahibi oldu.

Türk Telekom Grubu açıklamasına göre, Türk Telekom Grup şirketi İnnova, bir rekora imza atarak yüksek büyüme performansına sahip şirketlerin yer aldığı Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye programında, programın başladığı tarihten itibaren 10 yıl boyunca aralıksız yer almayı başaran tek şirket oldu.

İnnova, bu sonuçla Deloitte Teknoloji Fast 50’de “Büyükler Ligi” olarak da adlandırılan “Big Star” kategorisinde “En İyi Performans Gösteren” şirket ödülünün de sahibi oldu. İnnova, bu başarıyı 2011-2014 yılları arasındaki net satış gelirlerinde kaydettiği büyüme performansıyla elde etti.

Ödül kriterinde, İnnova’nın sektöre yön veren özgün ürünleri ve Ar-Ge faaliyetleri dikkate alındı.

“Big Star” kategorisi, 2014 mali yılı süresince gelirleri 50 milyon avro ve üzeri olan şirketlerin, son dört yıldaki büyüme hızlarına özgün ürünleri ve Ar-Ge faaliyetlerine göre belirleniyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İnnova Genel Müdürü Aydın Ersöz, “Türk Telekom Grubu’nun vizyon ve sinerjisi ile İnnova imzalı ürün ve çözümlerimizi 3 kıtada 33’ten fazla ülkeye yaymayı başardık. Sahip olduğumuz bu güçle, büyümemizi sürdürecek ve uluslararası alanda ses getirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Deloitte Türkiye Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Endüstri Lideri Tolga Yaveroğlu ise “Dört yıl boyunca cirosunda yüksek büyümeyi sağlamak bir şirket için istisnai bir başarıdır. İnnova’yı, teknolojiye verdiği önem ve pazarda uzun ömürlü olma vaadini yerine getirdiği için tebrik ediyoruz. Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2015 Programı’na giren kuruluşlar arasında İnnova ismini görmekten mutluluk duyuyoruz” açıklamasında bulundu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir