Türk Telekom International’a ‘Global Carrier’de birincilik

Türk Telekom Grup şirketi Türk Telekom International’ın başarıları uluslararası arenada ses getirmeye devam ediyor. Global Carrier Awards 2015’te (Küresel Taşıyıcı Ödülleri) üst üste üçüncü kez “Doğu Avrupa’nın En İyi Veri ve Toptan Ses Taşıyıcısı” seçilen şirket, “En İyi Satış Ekibi” ödülünün de sahibi oldu.

Türk Telekom Grubu şirketlerinden Türk Telekom International (TTI), uluslararası toptan telekomünikasyon hizmetleri alanında küresel çapta en prestijli ödül organizasyonu kabul edilen Global Carrier Awards’ta (Küresel Taşıyıcı Ödülleri), 2013 ve 2014’ün ardından 2015’te de “Doğu Avrupa’nın En İyi Veri ve Toptan Ses Taşıyıcısı” ödülüne layık görüldü.

Dünyanın önde gelen toptan veri ve kapasite servis sağlayıcıları arasında yer alan Türk Telekom International (TTI), geniş bir coğrafyayı kapsayan hizmet ağı, uçtan uca çözüm sunma kültürü ve müşteri merkezli yaklaşımı ile aynı zamanda “En İyi Satış Ekibi Ödülü”nün de sahibi oldu.

Türk Telekom International’ın Doğu Avrupa’nın En İyi Veri ve Toptan Ses Taşıyıcısı ödülüne layık görülmesinde şirketin 2015’te uyguladığı inovatif ve vizyoner gelişim stratejilerinin yanı sıra Merkez ve Doğu Avrupa’daki toptan telekom pazarında göstermiş olduğu başarılı performans da etkili oldu.

Paris’te gerçekleştirilen ödül töreninde Türk Telekom International adına ödülleri şirketin Genel Müdürü Cengiz Öztelcan aldı. Törende yaptığı konuşmada, Türk Telekom International’ın son üç yıldır Doğu Avrupa’nın En İyi Veri ve Toptan Ses Taşıyıcısı seçilmesinin tesadüfi bir başarı olmadığını dile getiren Öztelcan sözlerine şöyle devam etti: “Doğu Avrupa’nın En İyi Veri ve Toptan Ses Taşıyıcısı seçilen şirketimizin ayrıca “En İyi Satış Ekibi” ödülünü de almış olması, müşterilerimizin şirketimize duyduğu güveni de doğruluyor. Satış ekibimiz, her yıl artan bir ivme ile rakamlarımızı artırırken, yeni pazarlara açılmamıza da öncülük ediyor.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir