Türk Telekom Mart ayı birincisi Burdur Müdürlüğü oldu

Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanlığı’nın Türkiye çapındaki il müdürlükleri arasında düzenlediği “Yüksek Müşteri Memnuniyeti, Verimlilik ve Gelir Hedefli Performans Yarışması’nda Mart ayı birinciliğini Burdur Müdürlüğü kazandı.

Tekekom Burdur Müdürlüğü’nde düzenlenen törende İl Müdürü Hasan Sancar’a birincilik belgesini ve kupasını, Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanı Tevfik Fikret Karaman verdi.

Karaman, törende yaptığı konuşmada, yurdun her noktasında en iyi hizmeti vermek ve müşteri memnuniyetini artırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Başkanlık olarak yarışmayı, il müdürlüklerinin performans odaklı çalışmalarını daha da iyileştirmeleri ve gelişmesi gereken yönlerinin takibi ile başarının kalıcı hale getirilmesi hedefiyle sürdürdüklerini anlatan Karaman, şöyle konuştu:

“İller yarışıyor programının başladığı Mayıs 2013’ten itibaren Türkiye genelinin puanında yaklaşık yüzde 10’luk artış gerçekleşmiştir. Hedeflerin aylık olarak değerlendirildiği, tüm illerimiz için gelişmesi gereken alanların tespit edildiği, şeffaf hesaplama ve puanlama yöntemi ile tüm illerin katılımını sağlayan yarışmacı ve motivasyon arttırıcı bir program olarak devam etmektedir. Burdur ilimiz programın başladığı bir yıl içerisinde 2 kere birincilik ödülü almıştır. Burdur’un önceki sıralamalarına baktığımızda birinci olma yolunda özveri ile çalıştığını görüyoruz.”

Hasan Sancar ise müdürlük bünyesinde çalışan tüm personele teşekkür ederek, başarının ekip olmaktan geçtiğini vurguladı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir