Türk Telekom ‘Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası’ seçildi

Türk Telekom bu yıl da “Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası” oldu. Türk Telekom tarafından yapılan açıklamaya göre, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’in her yıl yayımladığı, dünyanın en değerli 500 telekomünikasyon markasını içeren “Telecoms 500” listesi açıklandı.

Türk Telekom, dünyanın önde gelen telekomünikasyon şirketlerinin sıralandığı “Telecoms 500” listesinde 2016 yılında da “Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası” seçildi.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Rami Aslan, sekizinci kez Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası olmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirterek, “Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası olarak, değişimlerin ve yeniliklerin öncüsü olma vizyonuyla hareket ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı ve en doğru şekilde cevap verme amacıyla iki yıl önce başlattıkları entegrasyon sürecinde, geçen yıl markanın yapısında önemli değişiklikler gerçekleştirdiklerini aktaran Aslan, “Yeni yapımızda, marka kimliğimizi temsil eden dinamizm, müşteri odaklı olma ve çeşitlilik değerleri; hizmetlerimizin odağını oluşturuyor. Bugün; mobil, internet, telefon, TV ve akıllı ev ürünlerinde yeni nesil teknolojileri tek noktadan, kesintisiz sunma kapasitesine sahip tek marka, Türkiye’nin en büyük ‘çoklu ürün portföyüne sahip oyuncusu’ konumundayız. Bundan aldığımız güçle, marka değerimizi ve müşterilerimize sunduğumuz değeri artırmaya ve Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası olmaya devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

Aslan, 1 Nisan’da başlayacak olan 4.5G için çalışmalarına hızla devam ettiklerini, yeni dönemde de birbirinden farklı ihtiyaçları ve beklentileri olan 37 milyonun üzerinde müşterin iletişim ve eğlence ihtiyacına en güçlü ve en doğru şekilde cevap vermek üzere çalıştıklarını dikkati çekti.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış ürün ve hizmet paketleri ve avantajlı kampanyalarla hizmet farkını ortaya koyacaklarını vurgulayan Aslan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Yüzümüzü inovasyona ve geleceğe dönmüş bir markayız. 175 yıldır olduğu gibi bugün ve yarın da Türkiye’yi geleceğin teknolojileriyle buluşturmayı sürdüreceğiz. Ülkemizin dijital devriminin ‘ana ortağı’ olacağız. Türkiye’nin telekomünikasyon sektörüne en fazla yatırımı gerçekleştiren marka olarak, ülkemizin dijitalleşmesini ve istikrarlı büyümesini hızlandırmak için hem altyapı yatırımlarımızı sürdürmekte; hem de yüksek hızda internet kullanımının ülkemizin her noktasına yayılmasını sağlamakta kararlıyız. Hız kesmeyen yatırım iştahımızla, önümüzdeki üç yılda 10 milyar TL yatırım yapacak ve bu hedeflerimizi gerçekleştireceğiz. Ayrıca, iş modelimizin temelini oluşturan insanlarımızın hayatına değer katma vizyonuyla, ülkemizin teknolojik ve sosyal gelişimi için kurumsal sosyal sorumluluk projeleri geliştirmeye devam edeceğiz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir