Türk Telekom’dan ev telefonu abonelerine kampanya

Türk Telekom Grubu, ev telefonu müşterilerine özel yeni bir kampanya serisini hayata geçirdi. Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre, ev telefonu müşterilerine özel “avantajlı konut sigortası” ile başlayan kampanya serisi şimdi de TTNET’ten 2 kat İnternet ve Samsung tablet fırsatları ile devam ediyor.

Kampanya kapsamında ev telefonu abonelerine ilk 12 ay 50 GB fiyatına 100 GB internet fırsatı sunulacak. Dileyen ev telefonu müşterileri de ayda 5 liradan başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy Tab 3 Lite tablete sahip olabilecek. TTNET ve konut sigortası fırsatları 31 Aralık 2015’e kadar, Samsung tablet avantajı ise 31 Mart 2016’ya kadar geçerli olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Grubu Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, müşterilerinin hayatına değer katacak kampanyalar sunmayı önemsediklerini belirtti.

Ertürk, şunları da kaydetti:

“Geçmişten günümüze iletişimin vazgeçilmez bir parçası olan ev telefonları, sevdiklerimizle aramızda köprü kurmaya devam ediyor. Bu kapsamda biz de Türk Telekom Grubu olarak, vefalı ev telefonu müşterilerimize avantajlı fırsatlar sunmak istedik. Türkiye’nin en büyük entegre telekomünikasyon şirketi olarak ev telefonu kullanıcılarına farklı alanlarda sunduğumuz avantajlar devam edecek.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir