Türk Telekom’dan ücretsiz konut sigortası

Türk Telekom, müşterilerine ev telefonları üzerinden aile bütçelerine katkıda bulunacak cazip avantajlar sağlamaya devam ediyor. Sunduğu cazip imkânlara bireysel müşterilerine yönelik ücretsiz konut sigortasını da ekleyen Türk Telekom, Allianz Sigorta ile yaptığı anlaşma çerçevesinde tüm bireysel müşterilerinin konutlarını yangın, hırsızlık, dahili su baskını, infilak ve yıldırım düşmesi risklerine karşı ücretsiz olarak sigortalatıyor.

Türk Telekom 31 Aralık 2013 tarihine kadar başvuruda bulunan tüm Türk Telekom bireysel müşterilerinin konutlarını yangın, hırsızlık, dahili su baskını, infilak ve yıldırım düşmesi risklerine karşı Allianz Konut Sigortası ile güvence altına alınmasını sağlıyor.

12 aylık taahhüt veren Türk Telekom müşterileri, konutlarını hiçbir ek ücret ödemeden 10.000 TL teminatlı konut sigortası ile güvence altına alacaklar. Türk Telekom bireysel müşterilerinin ev telefonlarının bağlı bulunduğu konut, kampanyaya başvurusunun kabulünden itibaren 12 ay boyunca, yangın, hırsızlık, yıldırım düşmesi, dahili su baskını ve infilak gibi risklere karşı Allianz Sigorta tarafından  güvence altına alınacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom bireysel müşterileri, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom ofis, bayi ve müdürlükleri aracılığı ile başvuru yapabilecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir