Türk Telekom’un yatırımcı sitesine ödül

Türk Telekom, Türkiye Yatırımcı İlişkileri Derneği (TÜYİD) tarafından düzenlenen “Yatırımcı İlişkileri Ödülleri”nde birincilik ödülü aldı.

Türk Telekom açıklamasına göre, TÜYİD’in “Yatırımcı İlişkileri Ödülleri”nde, Borsa İstanbul 100 Endeksi’nde yer alan şirketler arasında öne çıkarak “En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Türk Telekom ayrıca “En İyi Finansal Sonuç Açıklama” kategorisinde ikincilik ödülü alırken, “En İyi Faaliyet Raporu” kategorisinde dördüncü sırada yer aldı. Değerlendirme KPMG tarafından yapılan kapsamlı bir derecelendirme sistemi baz alınarak gerçekleştirildi.

Türk Telekom Yatırımcı İlişkileri ekibi adına ödülü alan Türk Telekom Sermaye Piyasaları ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü Onur Öz,”Türk Telekom’da dünya standartlarında yatırımcı ilişkileri uygulamaları gerçekleştirme çabası içerisindeyiz. Bugün bu çabamızın, Türkiye’de yatırımcı ilişkilerinin gelişimini en fazla destekleyen kuruluş olan TÜYİD tarafından ödüllendirilmesinden mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Öz, yatırımcı ilişkileri takımına ve desteklerinden dolayı şirket yönetimine teşekkür etti.

TÜYİD Başkanı Abdullah Orkun Kaya da aldığı ödüller için Türk Telekom yatırımcı ilişkileri ekibini tebrik etti.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir