Türkçe dublajlı Sly Cooper: Thieves in Time Türkiye’de

Sony, sadece PlayStation3 ve PS Vita’ya özel olarak geliştirilen ve sevilen serinin dördüncü yapımı olan Sly Cooper: Thieves in Time ile oyuncuları eğlenceli olduğu kadar nefes kesen bir maceraya çağırıyor. PS Vita’ya çıkan ilk Türkçe oyun olma özelliği taşıyan Sly Cooper: Thieves in Time, PS3 için de tamamen Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile Türkiye’ye, tüm Avrupa’yla eş zamanlı olarak Türkiye’de. Sony, sadece PlayStation3 (PS3) ve PlayStation Vita (PS Vita) için piyasaya sürülecek olan Sly Cooper: Thieves in Time’ın Türkiye’de tüm Avrupa ile eş zamanlı olarak sunuldu. Her iki format için de tamamen Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile gelen serinin dördüncü yapımı, Centilmen hırsız Sly’ın, sadık yardımcıları Bentley, Murray ve ajan Carmelita Fox ile Paris, feodal Japonya ve ortaçağ İngilteresi’nde büyük macerasını konu alıyor.   PS Vita’da ilk kez bir oyun Türkçe oluyor Sly Cooper: Thieves in Time, sadece PS3 ve PS Vita’ya özel geliştirildi. Tamamen Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile gelen oyun, PS Vita sahiplerini iki kez sevindiriyor. Sly Cooper: Thieves in Time, geçtiğimiz yıl tüm dünyaya tanıtılan Sony’nin yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PS Vita’nın ilk Türkçe oyunu olma unvanını da taşıyor.   Sly Cooper: Thieves in Time’a ses veren ünlü Türkler Oyunun kahramanı centilmen hırsız Sly’a, çok uzun yıllardır dünyanın en önemli merkezleri ve Türkiye’de DJ’lik, radyo programcılığı, dublaj sanatçılığı, sunuculuk, fotoğrafçı, video klip yönetmenliği, müzik sanatçılığı yapan ve daha önce InFamous oyunundaki Cole karakterini de seslendiren sanatçı Arkın Çelik hayat veriyor. Sly’ın sadık yardımcılarından Bentley karakterini, Selim Naşit Yılın En Başarılı Genç Oyuncusu Ödülü’nün de sahibi olan tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Serhan Arslan; Murray’i, tiyatro, sinema ve TV dizisi oyuncusu, tiyatro oyunu yönetmeni Sefa Zengin; ajan Carmalita’yı ise pek çok yerli ve yabancı sinema ve TV projesinden tanıdığımız ünlü dublaj sanatçısı Canan Kılıç seslendiriyor. Sly Cooper: Thieves in Time’da kim kimdir?

 • Sly – Arkın Çelik
 • Bentley – Serhan Arslan
 • Murray – Sefa Zengin
 • Carmalita – Canan Kılıç
 • Penelope – Aslı Omağ
 • Dimitri – Mutlu Albayram
 • El Jefe – Faruk Akgören
 • Black Knight – Kemal Ayyıldız
 • Decibel – Nilgün Karababa
 • Paradox – Göker Ersivri
 • Roichi – Ömer Ahunbay
 • Salim – Emin Yaraç
 • Tennessee – Baran Özçaylan

Cross Buy ve Cross Play uyumlu oluşuyla da avantajlı Sly Cooper: Thieves in Time, oyunculara, PS3 ve PS Vita arasında içerik paylaşımı imkanı tanıyarak, oyun deneyimini kesintisiz olarak birlikte yaşayabilecekleri eşsiz bir platform sunan Cross-Play ve Cross-Buy özelliğine sahip. Bu sayede, her iki sistemin de online toplulukları, bu eğlenceye kendi PS Vita’ları ya da PS3’leri üzerinden ortak olabiliyor.   Karakterler arası geçiş, yeni silahlar, renkli ve sürükleyici bölümler Sly Cooper serisinde yer alan birçok karakterin kullanılabildiği yeni oyunda, karakterler arası geçiş yapılabiliyor. Oyuncuların kullanabileceği birçok farklı silah, araç ve gerecin yanı sıra bitirmek zorunda olduğu renkli ve sürükleyici bölümler de yer alıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir