Turkcell Dijital Akademi’den KPSS deneme sınavı

Turkcell’in “dünyanın bilgisini milyonların erişimine açmak” hedefiyle kısa süre önce dijitalleştirdiği Turkcell Akademi, önemli eğitim fırsatları sunmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce YGS ve LYS’ye hazırlanan öğrenciler için eğitimler ve deneme sınavlarını erişime açan platform, şimdi de KPSS sınavına hazırlanan aboneleri için müthiş bir olanak sağlıyor.

Turkcell Dijital Akademi, hem eğitimin tüm akıllı cihazlardan ve bilgisayarlardan ulaşılabilir olması, hem de piyasada hali hazırda var olan sınıf içi eğitimlere göre 7-8 kat daha düşük fiyata sunulması nedeniyle oldukça avantajlı. 49.90 TL karşılığında KPSS’ye hazırlananlar Genel Yetenek ve Genel Kültür Testi programı kapsamında toplamda 96 saat aralıksız konu anlatımlı video ve slayt içeriğini izleyebiliyor ve 5 adet deneme sınavına girebiliyor. Eğitim boyunca istenilen dersler dilendiği kadar tekrar edilebiliyor. Eğitimde farklı uzmanlık alanları kendi alanında isim yapmış uzmanlar tarafından hazırlanmış videolarla anlatılıyor.

2014’te KPSS’ye 5.7 milyon kişinin girmesi bekleniyor

Turkcell Akademi Bölüm Yöneticisi Banu İşçi Sezen, “Turkcell Dijital Akademi’de eğitim içeriklerimizi her geçen gün daha iyi noktalara taşıyoruz. Platformumuz eğitime ulaşmak isteyen gençlerimiz, profesyonellerimiz için müthiş bir bilgi kaynağı konumuna geldi. YGS ve LYS sınavları için sunduğumuz fırsatların ardından, şimdi de 2014’te 5.7 milyon kişinin girmesi beklenen KPSS sınavları için hazırlığımızı tamamladık. Bu sınava hazırlanan tüm Turkcell’liler çok uygun bir fiyata alanında en kaliteli içerik ve eğitime, 7 gün 24 saat diledikleri yerden ulaşabiliyor olacak” dedi.

Önde gelen uzmanlardan üst düzey bir içerik

Turkcell Akademi, kamu kurumlarındaki düz memur (hizmetli, memur, güvenlik görevlisi, hemşire, mühendis vb.), Milli Eğitim Bakanlığı öğretmen atamaları ve müfettişlik, uzmanlık gibi mesleklere alımlar için yapılan KPPS sınavı için vatandaşlık, tarih, coğrafya, Türkçe, sözel mantık, sayısal mantık, matematik, geometri gibi başlıklarda eğitim modüleri sunuyor. Modüller; Prof. Dr. Şükrü Kızılot (Genel Koordinatör), Dr. Özgür Şahan (Eğitim ve Yayın Koordinatörü), Olcay Geylan (İstikrar Akademi Özel Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü ve Matematik Öğretmeni), Necati Özdemir (Akademik Tarz Özel Eğitim Kurumu Matematik Öğretmeni), Arda Akın (Kampüs Akademi Özel Eğitim Kurumu Coğrafya Öğretmeni), Kerem Söğütkıran (Milli Eğitim Bakanlığı’nda Türkçe Öğretmeni), Cesur Erdem (İstikrar Akademi Özel Eğitim Kurumu Tarih Öğretmeni), Coşkun Çebitürk (Milli Eğitim Bakanlığı’nda Tarih Öğretmeni), Fırat Osman Baykal (İstikrar Akademi Özel Eğitim Kurumları Türkçe Öğretmeni), Soysal AYGÜN (Monopol Özel Eğitim Kurumu Anayasa ve İdare Hukuku Eğitmeni), Şahap Arpacı (Akademik Tarz Özel Eğitim Kurumu Kurucu Müdürü ve Anayasa Hukuku, İdare Hukuku ve Temel Yurttaşlık Dersi Eğitmeni) gibi uzmanlar tarafından hazırlandı.

İlginizi çekebilir:  OPPO yetkili distribütörü İndeks Bilgisayar oldu

KPPS içeriklerine ulaşmak için

KPPS içeriğine ve deneme sınavlarına, teknolojiyle bilgiye erişimi kolaylaştıran ve yaygınlaştıran Turkcell Dijital Akademi üzerinden Turkcell numaraları ve şifreleri ile ulaşılabiliyor.

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir